Köpa mc från tyskland

2809611 Lägger du ihop FJ1200's inlägg och blackburn_xt's inlägg så ser du hur det går till, alla papper får du av ägaren.



Hur mycket extra?
Ja, alltså man åker väll till Tyskland och hämtar en hoj enbart för att stå vid donken och skryta med att man minsann betalade 30% extra.
 
Ja, alltså man åker väll till Tyskland och hämtar en hoj enbart för att stå vid donken och skryta med att man minsann betalade 30% extra.

Förstod inte vad killen menade när han mitt i alltihop skrev "hur mycket extra kan det kosta?"

Det är ju billigare, inte dyrare.


Edit: :huvet jag ska vara tyst.
 
men vad är det som skiljer tysklands strypningar mot våra? förutom att det finns cycklar med 8Hk :confused:

När dem blir 16(eller vare 15?) kan dem köra en 125cc som bara går i 80km/h, kanske att dem måste ta något lättaget litet mc kort innan. Eller så tar dem det svårare kortet när dem är 16 och då tror jag strypningen är lika som här, 11kw.
 
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top