Kåta män som kör sporthojar?

Det är inte hojen som kommer ta död på draken, det är skinnstället som långsamt kväver honom!
 
Du hade ju inte stake nog att fortsätta köra hoj...:pannkyss



Snackar vi din hängpung nu eller??:va

dags att köpa BRILLOR kanske..... läs lite längre upp.

jag sålde ju hojen eftersom jag hade för stor.

ne hängungen skrapade i hela tiden, men på min rosa veespa så kan jag lägga den i packväskan.:D
 
mjaa, intressant och vetenskapligt ställd fråga vad gäller erigerad (styv, hård, fet etc) penis kontra sporthojjning. allmänt kallad för STÅFRALLESYNDROMET.

följande händer då blodet strömmar till nämnda kroppsdel:

generellt uppstår det i hjärnan och då i den delen som 'tänker' ett tomrum som i folkmun kallas för DUUH (obs, ej en förkortning utan är ett ord) som hindrar en (alltså tanken) från att tänka och mer och mer börjar 'den där' kroppsdelen ta över. kortfattat så har till slut 'den där' kroppsdelen tagit över och hjärnan är helt i tomrummet (dock ej ett fysiskt tomrum). nu vill forskare påstå att detta tomrum inte är så farligt egentligen. varför? joo, för att risken för olycka är ju ENORM då hjärnan uppenbarligen inte är med längre, men åtminstone dör man med ett leende på läpparna.

och som sagt en ståfralla.

vidare är det bevisat att vi (dvs både män och kvinnor) tänker på sex 419 ggr under dagen m.a.o ganska så ofta när vi hojjar, så tänk på det nästa gång ni kört till cafét på bulten eller till waxholm och ska just beställa in nåt käk, att största orsaken till att de andra förarna är glada och mår så gott, är pga kåthet (studier under kalla kriget visade på att kåta soldater är dåliga soldater).

det vore intressant ur ett socio-historiskt experiment, att ta reda på fakta bland sh's medlemmar och på så sätt få fram statistik underlag och kanske kan vi se till att bensintankstillverkarna kan ta del av den statistiken och få fram tankar som främjar ståfrallesyndromet ännu mer.
 
dags att köpa BRILLOR kanske..... läs lite längre upp.

jag sålde ju hojen eftersom jag hade för stor.

ne hängungen skrapade i hela tiden, men på min rosa veespa så kan jag lägga den i packväskan.:D

Brillorna kommer om nån vecka, då kanske jag kommer se den lilla...:gnissla
 
Får ni ståfräs när ni kör aktivt? Jag säger inget förrän några svarat :)
 
Ni är ju mognare än jag trodde :rolleyes:

mogenhet är av vikt sambandet ståfralla/hojjning och bör behandlas med respekt.

att döma av ditt uttalande, är du med all säkerhet total omogen och med tanke på ordvalet du använt, antagligen också ha en sjukdom som går under namnet 'leprechaun-ism'.
 
i så fall borde tjejernas skinnställ vara utrustat med elastiskt material vid bröstvårtorna....det finns en visst rörelse där med, speciellt såhär års


Du har en poäng där. Många tjejer tejpar bröstvårtorna när de springer långa lopp, allt för att slippa undan skavsår. Vore kul att veta hur tjejer gör när de kör hoj :tuttar
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top