Men om man har en riktigt stor kuk då?
En nobrainer: borra!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Men om man har en riktigt stor kuk då?
Men, hur går det ihop när själen inte finns?![]()
Eller du kanske också tror att Harry Potter finn någonstans där ute och trolla med sitt trollspö?![]()
ALLT LIV är BESJÄLAT!
Utan själ, inget liv...![]()
Nu är han igång igen...
Jag säger att när jag har läst rubriken på de tre senaste trådarna du har
startat har det, så fort jag har läst rubriken men inte läst på raden under
vem som startat tråden, väckts en tanke i min hjärna att det är just du
som har startat den.
Tror du att jag kan vara synsk?

Hur vet du de? Har du varit en dator? Datorer är ju lite "elektriska" signaler bara precis som vi!![]()
Gör en sån där sökning på google, site: sh, på ordet "bevis" så skall du se att det inte e svårt att hitta OT-trådar startade smartot! Voro han åklagare skulle svenska advikatsamfundet bäfva!![]()
ALLT LIV är BESJÄLAT!
Utan själ, inget liv...![]()
Allt som har LIV har en ämnesomsättning och har möjlighet att fortplanta sig!
Alltså kan du GLÖMMA att din dator har något liv eller medvetande...![]()
![]()
Aha, så jag har alltså någon sorts telepatisk kontakt med google!
mkt möjligt! Vi testar? Jag vill veta hur många människor som bor i bratislava!![]()
425 459 är det tal som dyker upp i mitt huvud.
Stämmer det?

Jag brukar känna mig som ett med bilen, men det kanske beror på att det
är 98 oktan den gillar bäst.
Jag gillar choklad, men jag gillar sega råttor ännu bättre.
Så om man är infertil är man alltså död?
Att glömma är ju en mänsklig egenskap som innebär att ett minne försvinner.
En dator har ju också ett minne som kan försvinna. Alltså har en dator mänskliga egenskaper.
Men om jag inte minns fel handlade den tråden om choklad ...

Själen har tankar, känslor och önskningar...och kan sörja och plågas av samvetskval...kan din själlösa och livlösa dator det?![]()
Har din dator någon organisk ämnesomsättning?![]()
Snacka om SJUKT VRICKAT!!![]()
Själen har tankar, känslor och önskningar...och kan sörja och plågas av samvetskval...kan din själlösa och livlösa dator det?![]()
Har din dator någon organisk ämnesomsättning?![]()
Snacka om SJUKT VRICKAT!!![]()
Så man är alltså död om man är infertil?
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...