Jag har J**ligt tråkigt!!

BillS

DayDreamer©
Gick med
15 May 2004
Ort
Nacka Strand
Hoj
R6/YZ400F
Jobbar som väktare i en reception på ett företag där typ alla är på semester. Nu har jag snart vart på alla sidor med gratis online spel (får inte ladda ner nåt här) och uppdaterar SH sidan var 30:e sekund, och jag börjar få VÄÄLDIGT TRÅKIGT!!

Jag behöver tips på nåt man kan göra. Online filmer kanske?
Tips tips tack!
//B
 
Du kan ju alltid gå in på 125-forumet och skratta lite åt alla moppefuckon. :D
 
skaffa dig ett jobb....... :lol :rofl :hihi

Skojar bara,
Skriv en bok om hur tråkigt du har det.
Rita och designa hojar, photoshopjobba, plugga till något och sedan skaffa nytt jobb.

eller be någon ringa in och bombhota stället, så kan du ta ledigt å åka hoj resten av dagen. :lol :rofl :brinnerup
 
Funderade ett tag på att leja nån som skulle springa runt och typ utlösa larm så man skulle ha nåt att göra :)
Trodde helt klart väktare skulle va ett spännande och omväxlande jobb, men ack så fel jag hade..
 
BillSkullman skrev:
Funderade ett tag på att leja nån som skulle springa runt och typ utlösa larm så man skulle ha nåt att göra :)
Trodde helt klart väktare skulle va ett spännande och omväxlande jobb, men ack så fel jag hade..
Ring några lediga polare och be dom komma förbi med en x-box och kör några våldsdrelaterade spel då.......
 
Lite svårt att ha i receptionen bara :D
Men skulle va jävligt skönt faktiskt.. men kanske gameboy eller liknande?
hmmhmm...
 
köp plastmodeller av häftiga hojar o bygg fighters av dom.....
 
BillSkullman skrev:
Funderade ett tag på att leja nån som skulle springa runt och typ utlösa larm så man skulle ha nåt att göra :)
Trodde helt klart väktare skulle va ett spännande och omväxlande jobb, men ack så fel jag hade..

Sitter du stationärt kan du inte räkna med någon omväxling... Kör som ronderande, larmryckare, butiksrond eller butikskontrollant så får du action och omväxling. :D
 
Ronderar ibland med, men övriga behöver jag nog lite erfarenhet för att få inom denna firman i vart fall.. Rondering är rätt ok ändå, får man i vart fall röra på sig..
 
Jag livar upp denna tråden med tanke på att jag har fruktansvärt tråkigt! Sitter och lyssnar på någon racingbil på Sturup raceway och för att jävlas ännu mer kör dom cross också idag. Fan! Vad ska man göra för att döda en massa tid? Har ni några bra sidor? Har redan länsat alla sidorna i denna tråden... :( Hjälp!
 
M.G.F skrev:
Tack för tipset... Tror jag. Vad är det för oerhört skum sida?

Ah, bara en av sveriges bästa satir- och ironisiter. De har verkligen inte speciellt höga uppfattningar om något överhuvudtaget i detta land. Störtskönt. "Sveriges 69 osexigaste" är ett måste att läsa!
 
Nyheter
Sandvikens franskaste Triumph

I Norrtälje kunde vi se hur...

Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul

Den 2 augusti körde Hydet M...

A ride for our child, Tyra

MC-kortegen ”A ride for our...

Mälaren Runt #40 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti kör...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP

För att fira den trefaldige...

Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti

Den 7–10 augusti 2025 förva...

Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Back
Top