Jag blev omkörd av en sporthoj

ha ha ha som vanligt

Den här tråden känns som en blivande:
128077231724.jpg
 
Jag blev omkörd av en 2årig flicka på 3 hjuling, de gick fort som satan så jag blev rädd o fick gå hem o bytta blöja :D
 
Har folk redan ställt av för säsongen eller vad är det frågan om? De här trådarna är minst 2 månader för tidiga.

Jag har inte givit upp hoppet en, har sätt några soliga dagar framöver då ska det ut o bräsas åt helvete, va senast ute idag, men först drog polisen bilen framför nosen på mig så jag följde efter han o kolla så han inte körde för fort :näsblod men de gjorde han inte så då vände jag o bräste helvete.

Sen vid 19.30 bräste det förbi ett gäng sporhojar mot bollebygd men då satt jag inne, men jag skulle velat hakat på :yoparty
 
LMFAO

Den här tråden var för rolig...NI är för roliga..
följer det här en stund, länge sen jag garvade så ofta i EN tråd
med än så länge bara 3 sidor..?!? LOL :tummenupp :banana :huvet :krama
 
Jag förstår ingenting. :va

TS behöver väl bara att fälla ut pinnen?
18-621-20.jpg


:tuttar
/E
 
Testa att fälla upp passagerarfotpinnarna så ska det nog gå snabbare och de läskiga omkörningarna kommer minska!
 
förresten -kom på en sak...
Det var ju precis så gurun "Svarte Prinsen" gjorde när han körde Paris
runt på typ 10-11 min på det gamla hederliga 80-90-talet (lol),
PÅ EN SUZUKI HEhehehe :yoparty
han sa det själv... "när det blir problem eller trångt måste man Gasa MER, -inte släppa eller bromsa, på så sätt hinner ju framförvarande inte reagera.. måste säga att på ngt konstigt sätt har han delvis rätt... :va
...måste vara så din 'SporthojsKompisOmkörare' tänkte ...:D
 
Last edited:
15 Juli -11 kl:08.30-tiden på väg: 41/249 i Finland blir jag omkörd av 2 sporthojar.
20 minuter senare så kommer jag i kapp dem igen.Då har de blivit tagna av civilen.
De såg inte så värst glada ut när jag åkte förbi.
 
Kan inte Swedie (eller vem det är som styr forumet) lägga till ett tåg som spårar ur bland de lustiga bilderna man stoppa in i sina inlägg?
 
Kan inte Swedie (eller vem det är som styr forumet) lägga till ett tåg som spårar ur bland de lustiga bilderna man stoppa in i sina inlägg?
+1 på den! Och helt seriöst alltså, när kommer egentligen :borra och :ligga smileysarna?? :gnissla

(Förresten är det kanske enklare att koda in en funktion som gör att ALLA inlägg får ett urspårat tåg inlagt fr.o.m. 3:e sidan i alla trådar?):D
 
Back
Top