"Info" flik

Pönan

Medlem
Gick med
27 Jun 2007
Ort
Småland
Hoj
Drömhojen
Jag tycker att man kan skaffa sig något som liknar Bike:s Recensioner flik på deras hemsida. Men på den här ska det vara mer allmän info i början av tråden som tex service intervaller och liknande. Mycket allmän info alltså. Om man hade det tror jag att många trådar som upprepas om tex service intervaller kommer att försvinna då det finns ett lätt sätt att hitta infon man vill ha. Man ska ju såklart kunna skriva vad man tycker om tex hojen så man får lite små recensioner och kan få sig en snabb uppfattning om vad det är för hoj.
Man kan även ha med olika utrustningar så som ryggskydd och likande så kanske redaktionen här kan lägga in test resultat och liknande så man ser vad för skydd som det gått dåligt för, så man inte köper ett osäkert skydd.

Tror att det skulle bli mycket lättare för alla som kanske bara har lite lättare frågor att få svar snabbt, istället för att man ska skapa en ny tråd och vänta tills någon svarar.

Hoppas det är fler som tycker som jag...

Mvh Lerman
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top