Idag är jag förbannad därför att...

Pucken

Arbete ger frihet !
Gick med
7 Feb 2006
Ort
Top floor.
Hoj
Suzuki gsxr 750 -09 Honda Goldwing -77 , Ducati 999 Puccelione,Apillia Bastardo Tricolore,BMW s1000 rr -11, Sixten Cykel - 62
Ankan´s tråd (Må den vila i frid :( ) måste få finnas.
SÅ NU
Var bara förbannad !
Håll er till:shrules å inget jävla:spammer :felämne så moderatorerna kan sitta å pilla sig i naveln.

Jag börjar:
Sur som fan för att precis kommit hem från Arlanda golfklubb där jag gått i dyngsura kläder å roddat för golftävlingen som startar i morgon.
 
Idag är jag förbannad för att jag har en biljä**l som pajjade första dagen på min semester, fick tillbaka den 15085kr fattigare och den är lika pajj än :mad: :huvet :gnissla
 
Jag är nog mest arg på alla dessa insekter som smutsar ner mitt visir och min motorcykel hela tiden :mad: :mad: :mad:
 
Blir förbannad på alla som bara säger A, så fortsätt....

Skulle tro att det är i Kias gästbok, i alla fall tycker jag att två inlägg där är väl grova och bra över gränsen. Och jag är inte så känslig av mig.

Edit: Är ju förbannad på att det är jobb om två veckor och att det har regnat i stort sett hela tiden.
 
Jag är förbannad för att dom som köpte min lägenhet inte vill lämna tillbaka MINA Taklampor.
Dom har fått: en tvättmaskin, en balkongmatta, en ny hatthylla/rockhängare, ny kyl/frys och en ny spis.
AAAAAAAHHHHH! Skulle vilja gå på boxning eller nåt och avreagera mig!
 
För att Olas låt Nathalie spelas HELA tiden! Man blir förbannad.
 
Jag är förbannad för jag hade suttit o sorterat pärlor i nästan en timme till mitt senaste halsband. Lagt ut dom i perfekta rader så faller hela jävla brickan i golvet i salongen. Stenar överallt på det MELERADE golvet.
Försökte sopa ihop alla månstenar och glaspärlor men allt blandades med hår och såg äckligt ut och hälften fattades så jag blev sur o slängde alla nyinköpta stenar i soporna. Kändes jävligt antikreativt! :mad:
 
Min hoj står hos den nu mera totalt värdelösa meken, det spöregnar o jag ska snart åka te jobbet....helvete!
Sen äter ja makaroner o köttbullar för första gången på bra länge, hur värdelöst e inte de då?
 
Jag är förbannad för att Nursey gjorde en ny sån här tråd men nu finns det ännu en till... Jag är nästan lika mycket förvirrad som förbannad...

Sedan är jag arg för att min styrdämp inte kommer bli klar förrän imorgon. grrr
 
Nyheter
Vinnarhjälmen utlämnad

Robin Axelsson lämnar över ...

Yamaha XT250 ny ordonnansmotorcykel för Försvarsmakten

Yamaha Motor Europa NV fil ...

Distinguished Gentleman’s Ride -25

Under söndagen den 18 maj d...

Dags att boka in Gotland Ring!

Upplev magiska Gotland Ring...

Öppet hus på Rapido MCK Stockholm

Lördag den 17 maj bjuds det...

Yamaha TRACER 7 & TRACER 7 GT 2025

Yamahas TRACER 7 och TRACER...

Nya Yamaha Tracer 7 och Tracer 7 GT

Yamaha har presenterat 2025...

Full fart på Bike Trollhättan-dagarna

Just nu har portarna öppnat...

MV Agusta inför fem års garanti

MV Agusta tar ett nytt steg...

MV Agusta förlänger garantin till fem år

Italienska motorcykeltillve...

Back
Top