SJP
Lattepappa
- Gick med
- 15 Apr 2007
- Hoj
- Tusenkubikade Falken & Vansinnesgrön plastmisil (i bitar)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
55 mil i tidvis gigantiskt med regn låter kämpigtBlev 30 i Tisdags och 55 igår sen 35 idag. Har äntligen kommit iväg på min årliga försommar resa till Harz bergen i Tyskland. Igår var det gigantiskt mycket regn tidvis men idag kanon väder ca15°





Jag tror inte ens jag har hört nåt av dom ortnamnen förr, en del av Sverige som jag aldrig har besökt , får väl ta en sväng ditåt nångång , man har mycket att se fram emotÅrets andra (!) runda blev på 30 mil, endast på småvägar med varierande kvalitet.
View attachment 515906 View attachment 515901
Passerade orter som Kuppramåla, Hästebäck, Kråksjö, Gummekulla, Studsmåla, Pellamåla, Gäddegöl, Skumpamåla, Käxgöl, Trollagärde, mfl.
Alla vet var
Sverige är stort och fintJag tror inte ens jag har hört nåt av dom ortnamnen förr, en del av Sverige som jag aldrig har besökt , får bäl ta en sväng ditåt nångång , man har mycket att se fram emot![]()
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Shelby Turner, klar för GGN
Pressmeddelande 2026-08-05F... |
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |