http://www.racing4fun.dk/

Achtung!

Snigeln
Gick med
15 May 2011
Ort
Mölndal
Hoj
R1 1999 såklart!
Har flera körningar på knutstorp kommande säsong på HELGER :) Dock så har jag aldrig åkte med de tidigare, är de bra arrangörer? Tycker det ser ut som helt okej priser 1450 per dag och bokar man 2 dagar på raken så blir det 2600 vet är bra för att vara knutstorp.

Deras kalender ser ut så här

Fredag den 16. maj
Lørdag den 17. maj

Søndag den 29. juni
Mandag den 30. juni

Lørdag den 26. juli
Søndag den 27. juli

Lørdag den 16. august
Søndag den 17. august

Lørdag den 6. september
Søndag den 7. september
 
Jag har kört en dag med dom, var nöjd :tummenupp

Då när jag körde avbröt dom inte passen för vurpor utan tog skamkärran efter passet, så det blev bra flyt :) Såklart avbröt dom om det var en riktigt krasch, men inte för alla småvurpor där man mest lägger sig och vilar..
 
Last edited:
Jag har kört en dag med dom, var nöjd :tummenupp

Då när jag körde avbröt dom inte passen för vurpor utan tog skamkärran efter passet, så det blev bra flyt :) Såklart avbröt dom om det var en riktigt krasch, men inte för alla småvurpor där man mest lägger sig och vilar..

Okej det låter riktigt bra! Ska testa dem i augusti.. Försökte läsa på hemsidan men förstod inte om de tillåter banhojar eller ej. Vet du det? Och ist om man behöver licens eller om det räcker med kk? Kan man hyra transponder på deras event?
 
Nyheter
En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top