blom
I DO IT BECAUSE I LOVE IT
det är ju lite synd att man inte har kvar sitt vackra långa hår sådana dagar som på fredagTERMINATOR skrev:ja satan jag ska headbanga så skallen ramlar av![]()
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
det är ju lite synd att man inte har kvar sitt vackra långa hår sådana dagar som på fredagTERMINATOR skrev:ja satan jag ska headbanga så skallen ramlar av![]()
![]()
blom skrev:terminator jag blir ju som sagt va datalös ett tag nu men jag ringer dig på fredag så jag kan få vägbeskrivning osv hem till dig

blom skrev:det är ju lite synd att man inte har kvar sitt vackra långa hår sådana dagar som på fredag![]()

du ska få se kort från den tiden man satt bakom dubblakaggar osvTERMINATOR skrev:eller inte hahaha duuuuu lång hårig![]()
![]()
![]()
![]()

Hårdrockstrummis? Tungtblom skrev:du ska få se kort från den tiden man satt bakom dubblakaggar osv![]()
![]()

japp..anol70 skrev:Hårdrockstrummis? Tungt![]()



HEHETERMINATOR skrev:100 drömgäster – på innekrogen
Kändisarna Stureplan slåss om – hela listan
De är kända, rika – och eftertraktade.
Här är de 50 mest åtråvärda jetset-gästerna kring Stureplan.
– De här personerna kan få ett helt ställe att lyfta, säger Alexander Schulman, chefredaktör på magasinet Stureplan.
1. Terminator, hojstjärna i örebro och medlem i fruktade hojklubben PBR
TERMINATOR är unik. Hans fascinerande och färgstarka personlighet gör honom till vår största superstjärna just nu. I örebro är han större än vad vi kan förstå och hans Stureplansbesök innebär en ojämförbar högtidsstund i huvudstaden. Killen från örebro utstrålar en stjärnglans och karisma som gör honom till Stureplans mest åtråvärda gäst.
...
100. Mauro Scocco.
![]()
![]()
Mattias650 skrev:Visst är det "bara" en minnesstund ikväll men jag hoppas ni inte bara tänker på er själva utan även på Lövis familj. Jag tycker det är ett fint sätt att visa sin sympati och sorg med dem genom att komma på minnesstunden.
Gaffa-mannen skrev:Det var fint på minnesstunden.
Det lilla regnstänk som kom märkte man knappt.
Hade gärna sluppit prata med Diakonissan,
en stor klump i halsen och så är man dessutom
ateist/antiteist. Ingen bra kombination...
![]()
|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |
|
Smarta garageprylar från IVON!
IVON motorcykellyft, 450 ki... |
|
|
|
Med ny V-twin och monocoque-ram
Ducati presenterar nya Hype... |
|
|
Slutstrid i MotoGP
MotoGP-säsongen börjar lida... |
|
|
CFMOTO V4 SR-RR
CFMOTO presenterade sitt pr... |
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |