Mr Vader
Galaxhärskaraspirant!
samma här...newstead skrev:yeah! och nu ska jag nog löka upp en kall...![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
samma här...newstead skrev:yeah! och nu ska jag nog löka upp en kall...![]()

städat i köket, pillat lite på mig själv.TERMINATOR skrev:städat garaget, pillat lite på hojen

crashtestdummy skrev:städat i köket, pillat lite på mig själv.![]()

blom skrev:jag ser det snöar jag ser det snöar det var ju tråkigt![]()
dom där killarna var jag och kollade på när jag bodde i östersund, en kille körde en zx9r...newstead skrev:behöver inte vara tråkigt... Kul på vintern![]()
det var hårdrock det.synd att det verkar vara ett sådant j**la jobb med att dubba däcken annars vore det riktigt kul att prova på... millen kanske inte är optimal, men man skulle ju kunna ta det lite lungt...crashtestdummy skrev:dom där killarna var jag och kollade på när jag bodde i östersund, en kille körde en zx9r...det var hårdrock det.
måste finnas andra sätt än bult och skit, ska höra med Roland Dannö om inte han har lite isdubb att sälja..Mr Vader skrev:synd att det verkar vara ett sådant j**la jobb med att dubba däcken annars vore det riktigt kul att prova på... millen kanske inte är optimal, men man skulle ju kunna ta det lite lungt...![]()
crashtestdummy skrev:måste finnas andra sätt än bult och skit, ska höra med Roland Dannö om inte han har lite isdubb att sälja..
Mr Vader skrev:synd att det verkar vara ett sådant j**la jobb med att dubba däcken annars vore det riktigt kul att prova på... millen kanske inte är optimal, men man skulle ju kunna ta det lite lungt...![]()

Troligen lite för mycket fet vrid i denna racer... passar nog bättre till en ylande fyra...newstead skrev:vadå inte optimal? du menar att den skulle få gå tungt med såna dubb?![]()
![]()

Mr Vader skrev:Troligen lite för mycket fet vrid i denna racer... passar nog bättre till en ylande fyra...![]()
Kyckling skrev:Jg tycker att det är för mycket skitsnack i de andra trådarna nu...
Sammla allt skit på ett ställe så blir det en mycket större hög.![]()
(Tänk på de 10.000 nu...)![]()
|
Nya BMW S 1000 RR tar form
Redan i maj 2025 gav BMW me... |
|
|
|
Helsvarta Deadwood – Ny cruiser från H-D
H-D presenterar nya Deadwoo... |
|
|
Sommarauktion hos Antiqueweb
Svenska Antiqueweb avslutar... |
|
|
HJC stärker kundrelationen
Pressrelease från HJC Helme... |
|
|
Sportsterbygge i nästa nummer
I Allt om MC nummer 8 komme... |
|
|
Dags för gräsgasa hos Hydet
Den 1 augusti kör Hydet MC ... |
|
|
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats
Om du vill förfina din hoj ... |
|
|
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats
Om du vill förfina din hoj ... |
|
|
Australiskt stjärnskott klart för GGN 2026
20-årige australiensaren Wi... |
|
|
Alltid redo för regn
Håll dig torr på hojen – ny... |