Kronen
Medlem
Vurpade för 30 minuter sedan IGEN stegrade över!.. precis fixat till hojen så händer detta!! bakskärmen effektsystemet och sidokåpan gick åt fan!


Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Livet är hårt sa bonden, grymt sa grisen. Hur illa blev de? repor eller riktigt åt helvete?Kronen skrev:2161028Vurpade för 30 minuter sedan IGEN stegrade över!.. precis fixat till hojen så händer detta!! bakskärmen effektsystemet och sidokåpan gick åt fan!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Kronen skrev:2161255om jag säger så här: Riktig åt helvete.. körde me Mc brallor (NYA 2000axelskydd och tröja. Byxorna gick sönder.. mitt effekt fick sig två bucklor vet inte vad jag ska ta mig till!! och annat på Hojen gick sönder, har as ont i ryggen, kan det bli värre? Kan ta bilder i moan.. efter plugget
![]()
![]()
![]()
Tycker inte att man ska ta det på försäkringen för att man skulle styla och klantade sig, men det är vad jag tycker.Mr Helmut skrev:2161720du hade den inte helförsäkrad ?
Hade du det får du ut allt nytt........
Du kunde legat senil på ett sjukhusKronen skrev:2161255Hojen gick sönder, har as ont i ryggen, kan det bli värre?
Bakhjulskörningar kan bli livsfarligt om du inte behärskar det 

Solid snake skrev:2162243Tycker inte att man ska ta det på försäkringen för att man skulle styla och klantade sig, men det är vad jag tycker.

Mr Helmut skrev:2162715är mycket skadat skulle inte jag bry mig, utan ta ut oavsett vad man själv har gjort (va lite egoistisk och lev inte i sporthojs andan att vara en sån duktik person)
Har dock själv varit så duktig som du beskriver dig som![]()
|
|
Ny Suzuki-importör
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
Suzuki byter importör!
Suzuki SV-7 GX var en av Su... |
|
|
MotoGP-säsongen avslutas i stor stil
Den traditionella finalbild... |
|
|
Återkallelse av KTM 125, 250, 390 och 990 DUKE-modeller från årsmodell 2024
Är din KTM bland dem som sk... |
|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |
|
Smarta garageprylar från IVON!
IVON motorcykellyft, 450 ki... |
|
|
|
Med ny V-twin och monocoque-ram
Ducati presenterar nya Hype... |
|
|
Slutstrid i MotoGP
MotoGP-säsongen börjar lida... |