Helt koko

Silwer

för******
Gick med
15 Apr 2003
Ort
I skogen utanför Uppsala
Hoj
Skitliv
Du Swedie, det är omöjligt att komma in när man inte är här ofta på någon aktiv tråd.
De går i oändlighet, och vad fan ska man säga?

Inse att man är helt borta ur leken eller?

Du bannade mig sist, så jag antar att jag talar för dövaöron, ,en märker du inet hur mycket förbannad skit som passerar på forumet, är det baar antal "hits" som gäller nu?

Jag som kanske besöer forumet en gång i månaden max, stöter ju på helt oöverskådliga trådar i mänged, många med rent trams, det tålde du minsan inte förr.

Det här skiten funkar ju inte tycker jag, bidra till tråden är en god idé som du kan ge dian moderatorer.
Jag menar allmäna inlägg dse handlar ju för fan om allt utom hojar, låt den ta sit pick och pack och dra.
Såg at du blev nån slags admin för SMC med förut, vilket val ikasom, du var ju inne på helt andra saker inan du enbart började köra bana.

SMC är väl inget att eftersträva med deras förbannade gubbjävlar och anan skit, det är tragiskt att läsa deras tidning mest.

Du för inte SH närmare det hoppas jag?

Jag har egentligen inet ett skit med detta att göra jag bar finner det roligt att du plötsligt var adih på SMC, känner de inte till nåt om dig eller?
Personligen tycker jag de är lamarslen mest, de pratar alltid om de för 15 år sen hindrat det ena och det andra.
Försök hindra premierna isf, detta kommer vara vad de flesta gatåkare kommer ignorera at betala helt enkelt.

Vi får ta våra risker helt enkelt, och det har vi väl alltid gjort sen vi började köra med 2 hjul längs vägarna.

SMC gubbjävlar!!
 
Last edited:
Vad försöker du säga egentligen? :va
 
*/ ?>
Nyheter
Nya idéer för tvåtaktsmotorn

Kawasaki har lämnat in en p...

Nya idéer för tvåtaktsmotorn

Kawasaki har lämnat in en p...

Custom Motor Show satsar på över 100.000 besökare

Custom Motor Show ställer ä...

Custom Motor Show satsar på över 100.000 besökare

Custom Motor Show ställer ä...

Gotland Ring Bike Week 2026, förlängt Early Bird erbjudande!

Den 3-5 juli slår vi upp po...

Gotland Ring Bike Week 2026, förlängt Early Bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Förarkurser på Nürburgring

Nu är datumen för båda föra...

Brembo presenterar TrackTribe

Brembo presenterar TrackTri...

21/12 är sista dagen beställning av Katalogen 2026

Stora Motorcykelkatalogen 2...

Back
Top