Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Supermoto skrev:Killen på bilden där GURUN reser sig upp ser ut att ha lite kort ryggskena. Kan det stämma![]()
Vad har vi lärt oss av det här? Jo, köp RIKTIGA barkisar som tål en smäll![]()
Skulle såklart skrivit "killen till höger"... Fel av mig såklart, F'låtTom Byron skrev:Kort ryggskena? hur ser du detEbbe till höger och Per till vänster å den färglada e ju jag!
Supermoto skrev:Skulle såklart skrivit "killen till höger"... Fel av mig såklart, F'låt![]()
Supermoto skrev:Ja, som är lite för kort...
Det syns ju tydligt... Fråga Ebbe då om du inte tror migTom Byron skrev:Men åhhh, det kan man ju inte se på bilden jusuperfucko har slagit till igen....... här har man suttit i tittat å funderat vad du ser på bilden som jag inte ser........ muppo
![]()
Men jag gillar dig ändå![]()
Tom Byron skrev:Quitte, vet du vad. Ebbe blev raggad på av min Muffinsbrud på McD, nu jävlar är det krig![]()
![]()
Quitte skrev:VAFAN! DIN BRUD!!! Bjöd hon honom på muffins också??
O som en passus kan jag nämna att det finns ganska trevliga damer i Norge! En av dem var sjuksköterska och borstade bort gammal kalsong + asfalt/sandstrand ur mitt brännsår på skinkan med tandborste o någon "spritspray" (jag fick välja färg på tandborsten själv)... Men det var det värt![]()
Supermoto skrev:Det syns ju tydligt... Fråga Ebbe då om du inte tror mig![]()
Supermoto skrev:Vad är det som börjar hända![]()
![]()
![]()
Kan det vara Ebbes helsvarta, tokgrymma bajk som fällde avgörandet den hrä gången? NÄE!! GURUMOPPEN är och kommer alltid vara GURUMOPPEN. Vad kan detta ha berott på då? ... tänker .... funderar .... tar en macka och en kopp .... tänker mera .... drar i spakarna till Dr Baltazars idémaskin .... gör ett flödesdiagram .... en tillståndsmaskin .... vafaaan... kan det var så att ..... YATZY
THE GURU har ju såklart tyckt synd om oss vanliga dödliga så länge nu (och speciellt Ebbelainen, hehe) att han faktiskt sa åt das chick innan att hon skulle göra så![]()
Jag vet, ledsen men visst måste det vara så. Hur skulle det annars varaEbbe skrev:SÅKLART!!!!
Sådärja...... nu är man nertagen på jorden igen....![]()
Tom Byron skrev:Utredning pågår.......
Någon brutta fick igår kväll kicken från hedas harem....... go figure
Anledningen till att Ebbe råkade se lite coolare ut var att jag hade klämt på mig mitt touringställ som e tvådelat, å därför sitter det lite pösigare å ser lite gubbigare ut ju!!
Imorrn på gelleråsen är ordningen återställd![]()
Ghost skrev:
Joooo!!!WaZZe skrev:Ni är fan inte friska :kocko![]()
![]()
Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka
Under 46:e Coca Cola 8-timm... |
|
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |