Har dom knarkat på Eurosport?

betsy

Fuck cancer
Gick med
21 Apr 2003
Ort
Öfvre Järfälla
Hoj
Liten Galen
Här har man undvikit all MotoGP-info hela helgen för att kunna se det idag mellan 10-11. Datorn inställd, tv-skärmen putsad, kaffet klart.
JAG FÅR SE 6 J*LA VARV:huvet :huvet :finger :hördu :6surkart (var det nog med smileys?)

Vem ska jag stämma? Vem får jag slå med depåstöd? Var hittar jag det förb***ade racet?
 
Missade du början (9:40) eller hade de klippt ner racet till 6 varv totalt?

Kanske ingen tröst men det är inget race som går till historien.
 
Du missade inget Betsy, Stoner på Ducati var överlägsen som vanligt den här säsongen. Slutsegern som i en liten ask i år för Crazy. Jag önskade att jag varit ute och kört hoj istället för att se ännu en vinst för lill-aussien, det börjar bli trist med MotoGP.

/Mackan
 
Missade början eftrsom jag i min enfald inbillade mig att om en sändning startar kl.10 så betyder inte det 9.40:gnissla Bra race eller ej, det är en pricipsak:fakta Jag ska f*n SMS-bomba hela Giro d´Italiasändningen med fåniga cykelpumpsfrågor:gnissla
 
Missade början eftrsom jag i min enfald inbillade mig att om en sändning startar kl.10 så betyder inte det 9.40:gnissla Bra race eller ej, det är en pricipsak:fakta Jag ska f*n SMS-bomba hela Giro d´Italiasändningen med fåniga cykelpumpsfrågor:gnissla

Hahaha :lol
 
Jag tror inte att de klarat att starta någon GP sändning i rätt tid i år, börjar de inte för tidigt så börjar de för sent :mad:
 
Jag ska f*n SMS-bomba hela Giro d´Italiasändningen med fåniga cykelpumpsfrågor:gnissla

Förstör inte ett av mina enda kvarvarande nöjen för att genomlida Maj nu när länsstyrelsen "äntligen" tagit sitt beslut att dra in mitt KK! :mad:
 
Som sagt, inget rejs att hurra över.

Rekset finns säkert på en pirat-bukt nära dig ;)
 
Ännu bättre var det i lördags när jag satte mig ner för att se eftersändningarna på tidskvalet till Motogp och de bryter när det är tre minuter kvar med klipp på skatare som lekte! De tyckte väl att det räckte med att visa de första 57, händer ju inte så mycket de sista minuterna när de är kval... :mad:
 
*/ ?>
Nyheter
Vi provkör Indian Chief Vintage

Screenshot I kommande nu...

Ducati DesertX 2026

Ducati DesertX 2026 – ännu ...

KTM firar 100 år av 6DAYS

KTM firar 100 år av 6DAYS® ...

Snabbladdad ny 94-hästars elhoj

BBM Hiro – ett helt nyutvec...

KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design

Efter flera decennier tills...

Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik

Harley-Davidson fortsätter ...

KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Back
Top