crashtestdummy
Ompa ompa.
I thought you were the blodsugarmonster… så glad och trevlig du var på carlbarks.Supermoto skrev:For me and the blodsockermonster to know and for you to find out![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
I thought you were the blodsugarmonster… så glad och trevlig du var på carlbarks.Supermoto skrev:For me and the blodsockermonster to know and for you to find out![]()

Man SKA inte prova en Husabusa om man inte är beredd att öppna plånkan för att skaffa en själv, det borde du VETA vid det här laget Blomman!!!blom skrev:det var en gång en fin höstdag för ca 2 årsen då en liten kille från laxå ringde till sin vän (blom) och sa kom upp till mitt ställe vid universitet och testa min motard.. javisst sade blom. han åkte iväg så glatt och var ute ca 1 tim och kom till baka så glatt.. nu får han inte tankarna ur det utan vill hela tiden ha en maskin själv......... fortsättning följer
Välkommen tillbaka till sekten! 
ja det hoppas jag verkligen att jag får göraSupermoto skrev:Hehe, har man väl skådat ljuset är det jobbigt att gå och famla i mörkret
Du SKA prova igen när vi börjar träna på Täby blomeliblompan![]()
blom skrev:ja det hoppas jag verkligen att jag får göramen då är det väl helrökt sen

blom skrev:
ja jag tror det är en trevlig hoj... ska testa en så får vi se vad det kan blierik skrev:Jävligt fin hoj, skulle nog vara mitt förstahands alternativ om jag skulle köra 450 och inte hade krav på att den skulle vara reggad.
blom skrev:eller kanske en sådan här kan vara något
http://www.blocket.se/view/5935204.htm?caller=obl_s&l=0&c=1&city=0
blom skrev:ja jag tror det är en trevlig hoj... ska testa en så får vi se vad det kan blimin motard behöver inte vara reggad... igentligen vill jag köra 2t men blir begränsad då.. fan jag kan inte äga tre hojar
![]()
![]()
Han har ju bara klagat hela tiden på hojen hela året. Trots det slutade han på en total andraplats i SM, så visst går det. Men väntar ju bara på nya 450n eftersom han är kontrakterad av Kawwa.erik skrev:250 2-t funkar ju både som cross och motard (se på Jocke Karlsson t.ex.) om det inte är för snabba banor. Annars finns ju CR500 om du tycker det ska vara lite mer klös i motorn.
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
|
Stor invigning på Sulas MC
Efter att Sulas MC bestämde... |