Ja jäklar vad det tog sig...erik skrev:Sen kan vi ju hålla elden igång med lite chips...(För er som inte vet så brinner chips bra som fan, Kyckling och jag provade på midsommar)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ja jäklar vad det tog sig...erik skrev:Sen kan vi ju hålla elden igång med lite chips...(För er som inte vet så brinner chips bra som fan, Kyckling och jag provade på midsommar)
blom skrev:
ja eller dig som jobbar så mycket och drar in fliserik skrev:Det vore nåt för dig
ja dom kostar väl så där 3-400 spännEvil M skrev:Den var inte direkt billig. En Webcam fick man med oxå, det var inte dåligt![]()
Evil M skrev:Den var inte direkt billig. En Webcam fick man med oxå, det var inte dåligt![]()
erik skrev:Det är egentligen en orginalkam där man moterat dit en webkamera, kameran skickar via GPRs en film till hondas superdator som samlar information om hur motorn arbetar. Informationen används sedan för att kartlägga förarnas körbeteende i syfte att sälja reklam, de som kör fort får reklam om Öhlinsdämpare och diverse prestandahöjande tillbehör medans de som kör lite saktare får tips om coola slip-on, "snabba" klistermärken och andra produkter som förlänger snoppen när man raggar fjortisar vid korvmojen. Påminner till stor del om det som i datavärlden kallas för spyware men då honda marknadsför detta som trim har ingen reagerat förrän nu. Så är det!!!

Har du inte sett bilderna?! Hela jäkla hojen är ju fullsmetad med klisterklabbor.TERMINATOR skrev:Hur många klistermärken har du fått??![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kyckling skrev:Har du inte sett bilderna?! Hela jäkla hojen är ju fullsmetad med klisterklabbor.![]()
![]()

Möjligen tid, men pengar vettefasen.blom skrev:var snäll mot erik nu han har lagt ner mycket pengar och tid på sin moppe![]()
Kyckling skrev:Möjligen tid, men pengar vettefasen.![]()
![]()
blom skrev:erik hur går det med motard planerna?
ja det är snart lite sent för tokbra byten..erik skrev:Har inte hunnit kolla något alls på ett par dagar, ska kolla lite i veckan men blir det inget byte åker yamahan ut på annons.
blom skrev:ja det är snart lite sent för tokbra byten..

blom skrev:folk vill köra is,, även du tror jag![]()

|
|
Nordic Sport & Event sammanfattar 2025 års GGN
Pressrelease; Visby, 2025-1... |
|
|
2026 års YAMAHA XSR900 GP
Yamahas Sport Heritage-seri... |
|
|
Yamaha firar 70 år med klassiska Supersport-färger
Yamaha Motor firar sitt 70-... |
|
Smarta garageprylar från IVON!
IVON motorcykellyft, 450 ki... |
|
|
|
Med ny V-twin och monocoque-ram
Ducati presenterar nya Hype... |
|
|
Slutstrid i MotoGP
MotoGP-säsongen börjar lida... |
|
|
CFMOTO V4 SR-RR
CFMOTO presenterade sitt pr... |
|
|
Honda V3R 900 E-Compressor
Honda V3R 900 E-Compressor ... |
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |