Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Är den verkligen så ful? Personligen tycker jag att den är en få Bumsar som inte ser färdigklotad ut redan från fabrikenBra med ABS som standard också. Speciellt eftersom han åkt kromsläde några år och kanske är ovan vid fartresurserna.
Nä, låt gubben köpa det han fastnar för. Blir sällan bra när man övertalar någon att köpa ett fordon. Själv lyckades jag övertala min farsa att köpa en 9-3 aero för några år sedan när han egentligen ville ha en Audi A4. Efter 4 månader stod 9-3:an på blocket..
OT men hur F_N kunde du rekommendera din egna far att köpa en äcklig saab? När han ville ha en tysk premiumbil som är schukkrare på alla punkter..
Lätt val Fazer 1000
som dessutom dog några veckor sedan.Nä, låt gubben köpa det han fastnar för. Blir sällan bra när man övertalar någon att köpa ett fordon. Själv lyckades jag övertala min farsa att köpa en 9-3 aero för några år sedan när han egentligen ville ha en Audi A4. Efter 4 månader stod 9-3:an på blocket..
Klart gubben ska ha en BMW.
Prova en själv så får du se.
Du märker ganska snart att R1 hör hemma på bana, och att köra BMW på gata är som att älska med en 20årig blondin med sammetslen persikohud och renrakad f...a![]()
Hur vanlig kan det vara med 70+ som kör 600 cc kåpsporthoj egentligen? Lite lite skumt iaf...kan ju vara sant, eller inte.
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |