Garage Nackaområdet

Incognito

Ny medlem
Gick med
12 Dec 2010
Ort
Salt lake-Boo
Hoj
Speed Triple -06
Tjena!
Jag har precis flyttat till Nacka och tänkte kolla om någon har en garageplats till övers? har inget emot att dela med en eller flera andra hojar.

Tvätt och skruvmöjligheter är ju ett STORT plus men viktigast är att den står tryggt och säkert och gärna inom ~10min med bil ifrån Björknäs.


Skicka gärna ett PM om ni vet något!

Tack på förhand!
 
Jag söker också kanske garageplats över vintern. Om du skulle hitta något i Nacka med en extra plats vore det grymt om du kunde hojta till :) Bor 5min från dig typ
 
Och jag bor ca 5 min från dig. Och min hoj står fortfarande på verkstad men ska väl vara klar snart. Har heller ingen plats (frugan vill inte ha hojen i lägenheten heller). Så om du hittar någonting så kan du ju hojta ;)

Annars kan du snacka med Keolis och fråga om du får ställa den i bussgaraget. Finns ju hur mycket plats som helst ;)
 
Tjena!
Ny inflyttad till Nacka och söker garage/plats för MC. Inga problem att dela med någon annan så länge den står säkert. Plats sökes i närheten av tollare/Björknäs.
PM om du har något eller känner nån som kan tänkas hyra ut.

Tack på förhand!
 
*/ ?>
Nyheter
Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras

EURO MOTO ersätter inte IDM...

Galfer skärper greppet om racing

Pressrelease från Galfer: ...

Vi provkör Indian Chief Vintage

Screenshot I kommande nu...

Ducati DesertX 2026

Ducati DesertX 2026 – ännu ...

KTM firar 100 år av 6DAYS

KTM firar 100 år av 6DAYS® ...

Snabbladdad ny 94-hästars elhoj

BBM Hiro – ett helt nyutvec...

KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design

Efter flera decennier tills...

Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Back
Top