HW
Behandlar dig som du behandlar mig!
El och vatten finns.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
hade sett fram i mot att åka denna dagen då banan är skit skoj att köra på.ja får man träna gratis bara man står o viftar lite med en flaggaHW skrev:2313881Det går bra att komma redan ikväll. En eller ett par av er får gärna jobba ihop till träningsavgiften i morgon då vi har rr-kurs på förmiddagen. Vi behöver flaggvakter!
/HW


chukabowa skrev:2319784ja det blev en liten roadtripp ändå. Kul som fan att köra på "riktig" bana oxå. även om min teknik på gruset var kass o mitt slitna touringdäck släppte o spann så var det riktigt kul o köra. Tack Lasse o Emmi för sälskapet.
O det går väll inte o tacka Lasse tillräckligt för hur genomsnäll han är. Min idol
EDIT: körde förbi lite konstiga ställen på vägen dit oxå![]()
Vår nya strategi funkade bättre så bara ett badass-vobbel uppstod på vägen hem.Lasse har den. han träffar dej nog före Joel o jag gör det.Emmi skrev:2321149Hehe, tack för sällskapet själva och Lasse för mekhjälp. Fick nån med sig min soppadunk, jag fick det inte.Klart man ska glömma nåt.
ja om han inte ligger o kör i danmark, tyskland eller så.Emmi skrev:2321217Kanon! Jo, jag ska till Örebro nästa helg & köra, antar att han e där då.
|
|
Harley-Davidson lanserar RIDE
Pressrelease från Harley-Da... |
|
|
KTM uppdaterar sin elhoj
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Verksamheten säkrad på Gotland Ring!
Det har varit många turer k... |
|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |