Film: Minimoto madness i mellanskåne

Det var rätt bra filmad och ihopklippt, men innehållet kändes trist. Fick snabbspola för att se om man fick se några långa wheelies, stoppies, busåkningar, schyssta jämnförelser mellan modeller, iskörning, stadskörning (vilket är dumt), eller roliga sekvenser men hittade ingenting (kanske missade något när jag snabbspolade, men var så segt att se allt).

Ni får hitta lite nya utmaningar till 2:an så kanske den kan bli en hit :fyllisar
 
Nike_gbg skrev:
2131660 Det var rätt bra filmad och ihopklippt, men innehållet kändes trist. Fick snabbspola för att se om man fick se några långa wheelies, stoppies, busåkningar, schyssta jämnförelser mellan modeller, iskörning, stadskörning (vilket är dumt), eller roliga sekvenser men hittade ingenting (kanske missade något när jag snabbspolade, men var så segt att se allt).

Ni får hitta lite nya utmaningar till 2:an så kanske den kan bli en hit :fyllisar

Jag kan faktiskt hålla med själv men du måste veta att jag har haft hojarna i drygt 1 månad så jag har inte lärt mig dra några långa wheelies eller så, men jag kan lova dig en uppföljare med snabbare och bättre action.
Ska bara träna och skaffa en bättre kamera... Håll utkik!!!
 
*/ ?>
Nyheter
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia

Den svenska mc-mässan har v...

MC-mässan startar idag

Med start idag, den 23 janu...

Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!

Bikes monter full till bred...

Nya Indian Chief Vintage

I kölvattnet av att ha spar...

MotoGP 2026: kalender och förare

MotoGP-kalendern och förarn...

Benavides till dramatisk Dakar-seger

Luciano Benavides, som gick...

Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!

Alldeles nyss fick vi klart...

Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!

Michelin breddar sitt adven...

Svensk auktion med tävlingshojar

Det svenska företaget Antiq...

Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter

Efter att Cruiser-programme...

Back
Top