När man läser Street Fighter Magazine tycker jag bara man ser Banditer och R1100, det är ju alltid roligt med något annorlunda. Med det inte sagt att fighters på någon av de hojarna inte är coola, far from it!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
DR-Zätare skrev:2211622När man läser Street Fighter Magazine tycker jag bara man ser Banditer och R1100, det är ju alltid roligt med något annorlunda. Med det inte sagt att fighters på någon av de hojarna inte är coola, far from it!
Den är ju redan Sveriges snyggaste fighter 2006.Lion skrev:2317425
Tvivlar inte på att det kommer bli Sveriges snyggaste fighter...
Lycka till
Wiseguy skrev:2317387Har du fått pokalen ännu..?
<Anton> skrev:2317699Fy attan vad snygg kylarvätskebehållare du byggde! Dekalen gjorde sin beskärda del.Vad för flaska fick du tag på med så fint lock?
Det var mer än jag visste.......dock förvånar det mig inte det minsta!Wiseguy skrev:2317498Den är ju redan Sveriges snyggaste fighter 2006.
Den vann ju Swedish Streetfighter Of The Year Award 2006 för en månad sen.
Mell skrev:2342071Jag är råimpad. Grymt!![]()
triplx skrev:2341045enorm fin fighter..... grymt å kunna bygga så mkt av delarna själv.....kräver skills.....du skulle ju kunna jobba åt monster garage magnus=)
madmagnus skrev:2354366som synes har jag varken fått mina nya bromsskivor eller ISR bromspumpen... lite nytt har det iaf blivit, en uppsättning kylarvingar har jag snidat till.
madmagnus skrev:2494814alright! nu är det dags att jobba vidare på hojen så min bakdel och bakram är till salu! http://www.sporthoj.com/annonser/?id=40673
i princip är det bara att bulta på och köra...
over and out /// magnus
matte_mannen skrev:2505573Du menar att det finns en snyggare bakdel än den...![]()
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Richa blickar framåt mot 70 år i branschen
Bike var på plats på Richa ... |