Ja gärna! Så vi kan återupprätta Skåneland och avsluta den svenska occupationen. Rejält OT men skit samma.![]()
@trådskaparen
Du har fått in en relativt sjysst panorering och sett till så det finns fart i bilden. Färgmatchning har du väl fått höra är inge bra?Tysk bögvarning på det.
![]()
Du borde dock ha zoomat in lite mer för att fånga mer uppmärksamhet till motivet. Som det är nu så stjäl skylten och, just, apoteksskylten fokus och drar ögat BORT från hojen, de e inge bra. Den stora frånvaron av skärpa på motivet gör bilden svår att titta på. Som Lucius säjer så får man lite illamående och det beror då på att ögat inte kan fästa på ngn punkt.
sluta nu, Han plåtade en båge med ONT i reggnumret på väg till apoteket. Kul grej bara, ge er inte på honom som om han vore konstfackstuderande.