Busfrö
Radical Riders
så kan jag och money ringa när de ansvariga har kört därifrån och vi har ollat/musslat allas kuddar ..... hehe[/QUOTE]
Du e fan sjukare än mej

Du e fan sjukare än mej
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
ska ha möte på söndag me K, så efter d får ni reda på vad som händer osv. klart där ska vara annan mat än jävla korvar. ja äter inte korv! men som sagt, på söndag bestäms allt.![]()
Som money sa så ska vi ha nakenmöte på söndag.
Det är givetvis upp till var och en och ta med sig mat om man vill. Kylskåp finnes och Konsum finns i Veberöd 5 min med bil.
Tror att det blir att jag hämtar nyckelen kl 1800 på fredagen och att resten av packet kan komma vid 19-20. Samling kan ske 18-19 på Hydro i veberöd så kan jag och money ringa när de ansvariga har kört därifrån och vi har ollat/musslat allas kuddar ..... hehe


Fundera bara på en sak ska bli grymt nice med fest men hur fick ni hyra den eller ni sa inte att det var fest haha ?

fest? vaddå? ska du på fest eller?![]()
haha nej anledningen jag fråga var för att han du ska få nyckel av frågade mig om jag skulle ditt och om det var fest. så sa han undrar vad dom sa när dom skulel yra inte fest iaf haha
När jag idag skulle ringa och bestämma hämtning av nyckel och betalning så hade de KONTIGT NOG fått reda på att där skulle vara en fest![]()
![]()
![]()
![]()
Undra hur det gått till?
De ville inte hyra ut det till att ha fest men jag bad de kolla med styrelsen ifall det var ok ifall vi lämnade en deposition istället.
Någon som har plats till närmare 60st festsugna?
Ska få svar ang. deposition snarast.


|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |
|
|
Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor
Ducati presenterar, i samar... |
|
|
Nu startar mässan i Milano
Nu åker vi på redaktionen n... |
|
|
EU:s fartgräns för MC stoppad
SMC, FIM och FEMA har lycka... |
|
|
Femte generationen Monster är här
Legendariska Ducati Monster... |
|
|
Påvens BMW R18 utauktionerad
Den 3 september 2025, under... |
|
|
GGN 2025, värsta hittills !
Conny Bohlin, VD för Nordic... |
|
|
Bildsvep – GGN 2025
På plats i depån på årets G... |
|
|
Wunderlich vindavvisande väskor
Pressrelease om nyhet från ... |