Tigerman
Hårt o Brutalt
GÖR FIN FINA bilder...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
KetogaN skrev:Martin, det som ser bra ut i kameran kan mycket väl se skit ut i verkligheten.
Jag har gjort ett urval på dom jag tyckte var bäst.
Zxr_green, jag tar fina bilder och lägger upp dom som är bra, det kanske kommer nån enstaka till.. men annars får ni hålla tillgodo med det som kommer upp här.. annars är det ju inte exklusivt längre.. dussinfoto är inte min grej.
Kram Karl!![]()

crazy martin skrev:ok.inget ila menat.de som du fick på oss nu e så fffffffeeeettttaaa![]()
BadToy skrev:Coolt att åka utan skydd :kocko Inte konstigt när dom står på örona att våra premier höjs...
Finna bilder annars![]()
//Simon
KetogaN skrev:Vi får sticka ut och ta fler nån dag när det inte är så jävla många statister som förstör bakgrunden och står ivägen..
/Karl
BadToy skrev:Coolt att åka utan skydd :kocko Inte konstigt när dom står på örona att våra premier höjs...
Finna bilder annars![]()
//Simon
crazy martin skrev:vad har mina skydd med dina premier att göra :kocko
jag tycker seriöst att det är ett jävla gnäll på folk. nu är det inte lag på att åka med skydd så det väljer folk själva hur dom vill göra med. därimot så är det lag på att hålla tex 50 på 50 väg osv och det tror jag även att moraltanterna överskrider så nu tar vi och håller truten och sköter oss själva ett tagtwinner skrev:Inget när dom ligger hemma.![]()
955i skrev:Fina bilder som f*n.
Minuspoäng för framfärden utan hjälm på skallen men det är ju inte fotografens fel. Stunta gärna, kör fort, stoppies, wheelies, knäskrap, toppa skiten - gör vad ni vill... men se till att ha rätt skyddskläder på er så att vi även i framtiden kan få ta del av fler fina bilder.
R1Ola skrev:Det blev ju inte bara in trevlig tur det blev ju fina bilder också![]()
Din Chaffis

|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |
|
|
Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Super Adventure och Teide ... |
|
Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!
Boka sommarens härligaste b... |
|
|
|
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!
Bolaget bakom den dagliga d... |
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |