Falkenberg 30/8

freewe skrev:
2424811 Spåren i asfalten var silverfärgade :tungan


tycker att det verkar vara en konstig liten grej! när du är på banan faller göteborgarna som käglor i höstas var det bodin och nu kosz!

hmmm.....
 
Lawner skrev:
2427000 tycker att det verkar vara en konstig liten grej! när du är på banan faller göteborgarna som käglor i höstas var det bodin och nu kosz!

hmmm.....

Hur gick det med kosz ?? Illa eller...... sist jag var med blev det ju bara lite offroad-körning....
 
Gottschalk skrev:
2427252 Hur gick det med kosz ?? Illa eller...... sist jag var med blev det ju bara lite offroad-körning....
Nä fan det var lugnt lite skadat självförtoende bara och lite skrapad hoj det mest irriterande är väl att jag trackade Bodin för hans kraschpuckar fem minuter innan man la sig:D
 
kosz skrev:
2427292 Nä fan det var lugnt lite skadat självförtoende bara och lite skrapad hoj det mest irriterande är väl att jag trackade Bodin för hans kraschpuckar fem minuter innan man la sig:D

Ok, hoppas flamesen (eller hur fan stavar man till det?) klarade sig!
Ska hänga på duktigt många puckar innan jag tar ut Mandy på banan :tummenupp
Vill inte vara efterklok :mad:
 
Nyheter
Seriösa mc-kläder till bra pris

Raven Moravia TX Air+: Seri...

Márquez obeveklig i Misano

Misano gav Márquez hans fem...

Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Back
Top