MestHemlig
När kommer våren?
vet att det finns 123213 stycken likadna trådar men NU ska jag ut o åka säsongens första tur på hojjen
bilder kommer när jag kommit hjem

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kör försikting.....MestHemlig skrev:vet att det finns 123213 stycken likadna trådar men NU ska jag ut o åka säsongens första tur på hojjenbilder kommer när jag kommit hjem
MestHemlig skrev:då va man hemma igen! blev 2.2 millagom kallt! FAN VA GÖTT! va lite nervös dock. körde den avställd :S ringde vägverket men då sa tanten efter 10 minuter kö att det va fel nummer. så fick jag ett annat. då skulle man knappa in massa nummer.. som tydligen inte funkade. mina nummer va dåliga
... så då sket jag i det och tog mej en tur ut till flickan istället
ååh du härliga torra vägar!
på grund av ett kamerahaveri på vägen så blev det inga bilder in action men blev några innan jag drog. några smakprov:
semper skrev:lagom gay-pose du fick till hehe![]()
MestHemlig skrev:tog typ 40 bilder men alla blev typ suddiga. liknar mer ett moln på dom bilderna så la upp den enda någorlunda skarpa bilden. trots att posen inte blev den finaste. men vad fan gör det. jag klär mej i skinnbrallor och då är det väll mer än rätt att se bögig ut![]()
dom flesta.. inte småvägarna men åkte till fredriksdal härifrån och dom va torra o fina. nån blöt fläck bara. i CITY är det lite mer blött så håll dig till utkanterna så går det bra.. va inte så kallt heller som sagtTeamturbo skrev:är alla vägar i nässjö torra att åka på? är sugen som fan att ta en sväng idag efter jobbet..
Ser att du har likadant skinnställ som ja hade förra säsongen också
semper skrev:lagom gay-pose du fick till hehe![]()
RocketQueen skrev:![]()
hahaha Jag kan inte sluta garva.
Asskön pose ju. hihi
RocketQueen skrev:![]()
hahaha Jag kan inte sluta garva.
Asskön pose ju. hihi
DU ska hänga med ut och köra i sommar!.Teamturbo skrev:är alla vägar i nässjö torra att åka på? är sugen som fan att ta en sväng idag efter jobbet..
Ser att du har likadant skinnställ som ja hade förra säsongen också
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Richa blickar framåt mot 70 år i branschen
Bike var på plats på Richa ... |