Timon
Goude!
mojjsan skrev:ni som nu är intresserade..skriv ngt här med samt pm..så tråden hålls hyffsat uppe/M
Du har pm.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
mojjsan skrev:ni som nu är intresserade..skriv ngt här med samt pm..så tråden hålls hyffsat uppe/M
Kanske världens vackraste hoj tamejfan, synd att den bara är shoppad.X-up skrev:Håller med övriga här inne.
Grymt snyggt jobbat!![]()
Påminner en del om den vitlackade -04/-05:an som det finns kort på här på SH.
Jag får väl kika närmre på den i sommar!![]()
/Morgan
honkiie skrev:Kanske världens vackraste hoj tamejfan, synd att den bara är shoppad.
R1 wannabe skrev:Mkt vackert bygge. Tycker den är snyggare än den vita -04an. Med orginaldekaler blir den fulländad![]()
Möjligt, jag vet inte hur man ser om nånting är shoppat eller inte men jag tror alla kom överens i en tidigare tråd om att den var shoppad, nån av bilderna iaf. Whatever, den är sjukt snygg iallafall.X-up skrev:Vet du...den är inte shoppad, trodde det först men icke!
Notera de INFÄLLDA blinkerserna fram, de kommer från en amerikansk firma, lurar på att köpa en uppsättning till min. Finns att köpa i samma lack som hojen. Kroppen är i aluminium, dioder som lyser både fram & bak.
Ok, jag har inte hunnit "shoppa" än, men jag trodde/tror att det passar mej iaf. Har lite ideér om hur snyggt själva stripes:en blir om man bara skuggar dem men låter de vara vitamojjsan skrev:jag kolla med dekalerna på typ*photoshop* och den kommer vara som den e, ser kladdig ut annars , möjligtvis möjligt jag sätter dit yamaha märket på bröstkåpan, btw ni som går i tankar att lacka r1,eller vill ha svarta utan den sk skuggningen,har ett par svarta yzf -98 märket som nu ligger och skräpar då dom inte skall på,ngn intresserad så pm så skickar jag en bild på dom priset är la ca 50 lapp för båda....nya fina från grafikern..
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning
I samband med MotoGP-racing... |