Extra träning på Knutstorp 9/8

Bingo

行駛和是安靜&#
Gick med
6 Mar 2003
Ort
Skåne
Hoj
Designed to extinguish Fireblades and remind Ducatis they are only twins, som Hagster säger
Zenergy racings och NGC Racings bandag den 9 augusti har godkänts av SVEMO. Det betyder att det är tillåtet för tävlande på SM:et den 11-12 augusti att delta på bankörnignen. Info och anmälan här: http://www.ngc-racing.se/index.php?page=days&trackday=10

Notera att infon på sidan inte är helt korrekt. Det kommer bl a att bli fyra grupper och inte tre som det står där nu. Närmare besked om exakt upplägg lämnas senare, men i god tid inför körningen.
 
Klasseinddeling efter omgangstider, dvs. den hurtigste klasse er primært licenskørere. Om nødvendigt/passende laver vi en klasse kun for licenskørere.

Bemærk, at der i næste uge er kun meget få pladser tilbage om mandagen. tirsdagen ser det lidt bedre ud.
 
Last edited:
Last edited:
Back
Top