Era bästa raggningstips.

Man ska iaf inte säga shit du har fått celleliter (tjej i väldigt kort kjol) man får INTE ligga då iaf :död
 
Rohypnol!!!!!!!
Ska du kör den varianten är de ju bättre och köpa en knulldocka. Du får samma respons
Plus att det är lagligt med knulldocka!

Plus att den är sjuk mycket lättare att bära hem, särskilt när man är full.

Plus att den inte vaknar till sans mitt i akten och fäller spydiga kommentarer om brist på välhängdhet och förmåga.

Fast riktiga tjejer luktar godare. :tuttar

/e
 
Ingen som har vägarna förbi Örebro som kan stanna till och skjuta mej? Fy fan...


Samma här vi kanske kan få bra pris om vi samköper

Satt o limma på en brud:tuttar , lite tidigare hade några småtjejer(12-13 år) flummat omrking me citronvatten i baren i gluttat på mig.
Jag fråga dom om dom va snutar som spana på mig:D för o få dom dra o brinna upp istället.

Dom dök upp och börja o stressa en fullvuxen brud:sissy:rofl
 
Arne Anka levererar (japp, han fick ligga):

arne15.gif
 
Det finns folk som lyckats med den metoden - fast utfallet är väl inte så stort

Hela den serien går ut på att han går igenom alla strategier han har försökt och misslyckats med tidigare, till slut säger han "vad fan, det är lika bra att jag går dit och bränner alla broar med en gång" men istället funkar det där...
 
Hmm, om man skulle dra sig innåt nån timme och se om där finns några fina donnor värda att stöta på. :)
 
En sak alla "metoder som fungerar" har gemensamt är att de innefattar att du faktiskt går fram och pratar. Något som sällan händer då du inte försöker dig på någon så kallad metod.

Själva metoden har inte särskilt mycket med själva erövringen att göra, det är mer att svepa in ett närmande i en slags schablon. Den som försöker inbilla samtliga fruntimmer att man passar tillsammans skjuter bara sig själv i foten i längden. Bättre att veta vad man själv letar efter, fiska fram om honan fyller kriterierna, och sedan charma. Passar hon dig är det troligt att du passar henne.
 
Last edited:
En sak gemensamt alla "metoder som fungerar" har gemensamt är att det innefattar att du faktiskt går fram och pratar. Något som sällan händer då du inte försöker dig på någon så kallad metod.

Kanske det, mitt stora, eller egentligen enda problem är att jag KAN INTE ta första steget, det liksom går inte.
Resten är sen så föbaskat enkelt att det är sorgligt, nästan så man kan tro att tjejjer också vill ligga...
Tur att jag är så oerhört sexig att dom kommer till mig ibland (wehey, ibland!), annars hadde det ju inte blitt nånting! :gnissla :D


(Näh, jag orkade inte sen, måste ju orka jobba imorgon :/)
 
En sak alla "metoder som fungerar" har gemensamt är att de innefattar att du faktiskt går fram och pratar.

Den som försöker inbilla samtliga fruntimmer att man passar tillsammans skjuter bara sig själv i foten i längden.

Bättre att veta vad man själv letar efter, fiska fram om honan fyller kriterierna, och sedan charma.

Anledningen till att du inte lyckas om du försöker inbilla samtliga brewdar om att ni passar ihop är att du försöker kvalificera dig själv, det är HON som ska kvalificera sig för dig. Får du över det budskapet till henne skapar du attraktion, vipps nu vill hon ligga med dig

Kan du få över det budskapet på en brud som inte uppfyller dina krav vad gäller intelligens men utseende, så kommer hon i alla fall vilja ligga med dig.

Det med kvalificering fungerar förövrigt på alla sociala samanhang, den som kommer in och berättar att han är VD för ett JÄttEsTorT företag kommer alla se ner på, därför att han försöker kvalificera sig själv för gruppen genom att berätta att han är viktig.

Den som kommer in och är VD för ett företag men inte säger nått, utan det är någon annan som säger det och det sprider sig som en löpeld blir genast höjd till skyarna av alla.:tummenupp
 
Last edited:
When Ivan Drago gets girls he says :

- I must break you.

[YOUTUBE-ID]oI3uD0NsFlc[/YOUTUBE-ID]
 
Last edited:
Nyheter
BMW F 450 RR 2027
BMW F 450 RR 2027

A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...

Ducati Panigale V4 2027
Ducati Panigale V4 2027

Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...

Aprilia skriver historia
Aprilia skriver historia

Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...

Wunderlich-skydd för BMW F 450 GS
Wunderlich-skydd för BMW F 450 GS

Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...

Finslipning av Ducati-crossarna till 2027
Finslipning av Ducati-crossarna till 2027

Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...

Nytt i MotoGP till 2027
Nytt i MotoGP till 2027

MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...

Fyra nya Triumph-modeller
Fyra nya Triumph-modeller

En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...

Seriösa mc-kläder till bra pris
Seriösa mc-kläder till bra pris

Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...

Márquez obeveklig i Misano
Márquez obeveklig i Misano

Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...

Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...

Back
Top