Finns en mer aktuell tråd... Kolla denna: Din motard 2006 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
men du kanske har en sån där r1 kopia, den riktiga är iaf snygg... men fortsättningen på den här vm i trådlyftning... så här blev den som klar. dream on att någonsin äga en snyggare xr 650.nogge87 skrev:åfyfan va vidrigt framlyse, mår illa
riktigt fin, men det som skulle fullända den vore om du kunde smälla på typ en crf tank eller liknande.psykomotard skrev:men du kanske har en sån där r1 kopia, den riktiga är iaf snygg... men fortsättningen på den här vm i trådlyftning... så här blev den som klar. dream on att någonsin äga en snyggare xr 650.
-Rosen- skrev:riktigt fin, men det som skulle fullända den vore om du kunde smälla på typ en crf tank eller liknande.
okej, känns som att det var ett fullt förståeligt byte (för dig). var för ville den andra killen så tvunget ha en xr?psykomotard skrev:jepp, nästa steg hade varit ett monnier kit. fast.... jag sålde den och la en 1000lapp imellan för att byta upp mig från 01 honda xr 1200 mil till 04 ktm 660 400 mil... vad ska man göra![]()
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...