Den här filmen ser jag mest fram emot att se

Last edited:
Sjukt bra film som har sjukt jobbiga scener!

Precis vad jag gillar!:tummenupp

'fire in the sky' är apbra!

mjaa, jag gillar 'dåliga' filmer, dvs de är dåliga på ett sätt som är bra. däremot tror jag att nya conan kommer vara dåligt på riktigt, sånt gillar iaf inte jag. valet av skådis pekar tex på det.
 
ok, då väntar jag, en del filmer verkar aldrig nå sverige, vart den där ink, moon, road mfl. hamnar får man väl hålla koll på.

The Fourth kind - 6 november 2009 ( Sverige )

Where the wild things are - 27 november ( Sverige )

The road - January 2010 ( Sverige )

Avatar - 18 December 2009 ( Sverige )

Moon - Okänt Datum ( Sverige )

THE hurt locker - Okänt datum ( Sverige )

Bilbo : en hobbits äventyr 2011 ( Sverige )

Här är väll det som jag väntar på... kollade release på IMDB..
 
'fire in the sky' är apbra!

mjaa, jag gillar 'dåliga' filmer, dvs de är dåliga på ett sätt som är bra. däremot tror jag att nya conan kommer vara dåligt på riktigt, sånt gillar iaf inte jag. valet av skådis pekar tex på det.

Jag känner inte igen karln. Men han såg jallafall ut att ha muckler å det är det viktigaste i det här fallet. sen att det blir svårt att göra den bättre än första Conan som faktiskt är en sjukt bra film med äkta krom-känsla.
 
Trillade nyss över Kick-Ass. Jag såg en smygrelease av trailern och filmen såg ganska underhållande ut, men trailern var i så kass kvalitet så jag lägger inte upp den här. En riktig trailer ska visst komma runt den 15'de.
 
Såg den för nån månad sen, helt ok. Ska visst ha biopremiär här i Sverige 4 dec.

Jag förstår inte varför det ska dröja så länge, "The hurt locker" har man ju kunnat se i staterna sedan februari eller dylikt. Vill de att man ska tanka hem skiten istället och kolla på dem?
Skaplig film för övrigt, jävligt snyggt gjord. Men någon Oscarsvinnare är det ju inte direkt, men å andra sidan så är ju inte alla filmer som vinner Oscars bra heller...
 
Jag känner inte igen karln. Men han såg jallafall ut att ha muckler å det är det viktigaste i det här fallet. sen att det blir svårt att göra den bättre än första Conan som faktiskt är en sjukt bra film med äkta krom-känsla.

jag tror den är skit. men kommer antagligen kolla in den iaf.
 
Här kommer en (enligt mig sjuk film)!!
Har själv inte sett den, men tänkte på er! Kanske nån här som tycker om såna filmer!

OBS!!! Kanske inget för känsliga tittare!

[YOUTUBE-ID]D4dXTG6fIk8&feature=player_embedded[/YOUTUBE-ID]
 
En teaser som inte är lika blodig som bootlegtrailern, fokuserar mer på komedidelen. Hoppas på lättsam våldshumor.
[YOUTUBE-ID]mvPe7UMcXGw[/YOUTUBE-ID]
 
Nyheter
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion

Michael Schumachers Honda F...

Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti 202...

Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka

Under 46:e Coca Cola 8-timm...

Sandvikens franskaste Triumph

I Norrtälje kunde vi se hur...

Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul

Den 2 augusti körde Hydet M...

A ride for our child, Tyra

MC-kortegen ”A ride for our...

Mälaren Runt #40 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti kör...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP

För att fira den trefaldige...

Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti

Den 7–10 augusti 2025 förva...

Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

Back
Top