Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
GSXR1100R skrev:Duggregn i Lund just nu, kolla på www.dmi.dk om en stund
men enligt radarbilderna på smhi.se så kommer det att vara bättre om ett par timmar ...d.v.s. uppehåll..Killer skrev:Just nu (kl 16:21) så öser det ner vid värnhemstorget , suck
Det ösregnar i Hjärup nuVon Vettet skrev:men enligt radarbilderna på smhi.se så kommer det att vara bättre om ett par timmar ...d.v.s. uppehåll..![]()

Von Vettet skrev:men enligt radarbilderna på smhi.se så kommer det att vara bättre om ett par timmar ...d.v.s. uppehåll..![]()
det regnar inte i S-torpGSXR1100R skrev:Slutat regna och solen tittar fram, vi kör från Statoil 18.00![]()

Ja det blev en riktigt rolig runda till sist, torra och krokiga vägar i moderat racingtempogamle skrev:Det finns i allafall 4 i RR som inte sitter ner och kissar![]()
Cat skrev:Ja det blev en riktigt rolig runda till sist, torra och krokiga vägar i moderat racingtempo![]()
gamle skrev:Det finns i allafall 4 i RR som inte sitter ner och kissar![]()
Nope det va många pussys idag, givetvis kommer sviktarna att hånas hela detta år, Von Vettet & jag delade pizza och kelade i gräset.Zxr_Green skrev:blev ni inte fler?
GSXR1100R skrev:Nope det va många pussys idag, givetvis kommer sviktarna att hånas hela detta år, Von Vettet & jag delade pizza och kelade i gräset.
Vi träffade även farbror blå på hemvägen, dom vinkade glatt med spaden.

|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |