Dagens bild

Iphonen tar inte några superbilder direkt, men efter lite jobb i ViewNX2, så blir de helt ok. :)
 

Bifogat

  • broöppning-nx.jpg
    broöppning-nx.jpg
    255.1 KB · Visningar: 400
Last edited:
Dags för säsongens sista "dagens" imorgorn tror jag...Hoppas på bra väder på Bulten då det ska fotas lite !
 
2012-07-24-901.jpg

Skulle ta en bild på en fjäril som snott mina handskar.. Men precis när jag tog bilden försökte en annan fjäril sno hjälmen oxå;)
 
Underbar kväll!

Tjena! Har inte vart med i denna tråden här innan, men måste bidra med en schyst bild från min senaste kvällstur! Vackert väder, vindstilla och så hade jag köpt med lite käk, så här satt jag och käka kvällsmat i måndags kväll! Underbart!

photo.jpg
 
SF_20120903_1 (1 of 1).jpg
SF_20120903 (1 of 1).jpg

Dagens Bulten...

Foto : Sanna H
 
He he...det var lite sådär kväll fotomässigt, bara ett par bra bilder för det blev mörkt och inte många där ute. Hoppas på en bra session på onsdag istället !
 
He he...det var lite sådär kväll fotomässigt, bara ett par bra bilder för det blev mörkt och inte många där ute. Hoppas på en bra session på onsdag istället !

Missade slå av "heljuset" på xenonlampan i fotokurvan, lär inte blivit mycket av den bilden hehe :crash
 
VGad var det för hoj ?
 
Nyheter
ZX Moto gör en Honda-lik retromodell

Screenshot Titta bakåt u...

Nya Ducati Multistrada V4 Rally

Pressrelease från Ducati (B...

MV Agusta bekräftar ny Brutale

MV Agusta har avslöjat en d...

Yamaha rekordsatsar på GGN

När världens största enduro...

Buell 1190 Super Cruiser rullar av linan

Screenshot När Buell för...

Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h

Den brittiske stuntföraren ...

Stora Motorcykelkatalogen 2026

Nu har vi öppnat förbeställ...

Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen

Nya Panigale V4 R har senas...

Vilken otrolig comeback!

Spanjoren Marc Marquez full...

Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats

Ända sedan INDIAN MOTORCYCL...

Back
Top