Då var det min tur ( surar tråd..)

Putte

Gudomlig sporthojare
Gick med
2 Oct 2005
Ort
Skogen
Hoj
Tillfällligt utan
Jahapp Kom ut till hojjen i morse efter en natt på jobbet.. Tycker mig se nån ny repa på tanken när jag ska sätta mig.. Sen ser jag fler och fler. Går av hojjen och börjar inspektera den och ser att nått RIKSPUCKO har både vält den och repat kåporna och tanken med nått vasst! Man blir ju så less!! Att folk inte kan låta bli ens hoj :mad:

Och det är väl tur att i vårt förvridna mc land så har alla helförsäkrat sina hojjar för 50k/år.. eller inte :huvet Aja bara gillar läget och se glad ut :näsblod

btw.. Om nån såg nått inatt från midnatt till morgon på arlanda vid mc parkeringen längs driftvägen ( som går mot grind 1 ) säg gärna till.
 
Last edited:
Fy fan vad surt!

Höra runt på jobbet om något sett något kanske?
 
trist :( I feel your pain man
 
Fan va surt. :mad: :mad: Men Arlanda har väl gott om övervakningskameror, det finns ingen möjlighet att händelsen kan ha hamnat på film?
 
Nyheter
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX

Ducati lanserar serviceinte...

Oro för batteriet

Batteriet oroar mest – men ...

Video: Ducati Hypermotard

Bikes Rikard Ploj åker ner ...

Video: Ducati Hypermotard

Bikes Rikard Ploj åker ner ...

Bike-Dagarna har öppnat!

Vinn en airbagväst från Dai...

H-D Pan America 1250 Limited provkörd

I nummer 5 av Allt om MC ko...

Custom Bike Show den 6e juni.

När Twin Club MC i Norrtälj...

Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo

Mötets ordförande Anna Iwar...

The Distinguished Gentlemans’s Ride 

Den 17 maj är det åter dags...

Stor invigning på Sulas MC

Efter att Sulas MC bestämde...

Back
Top