Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
sandstream71 skrev:

Rottisen skrev:Har en sådan till Salu, om du är intresserad?
Då kanske du inte behöver spara så länge![]()

Men din har ju inte avgassystemet inbyggtRottisen skrev:Har en sådan till Salu, om du är intresserad?
Då kanske du inte behöver spara så länge![]()
MostWanted_NKPG skrev:och vad exakt är det som kostar så mkt att tillverka för företagen? en plastbit och lite dioder????
Ett avgassystem också?MostWanted_NKPG skrev:och vad exakt är det som kostar så mkt att tillverka för företagen? en plastbit och lite dioder????

Har vit i dag och eftersom jag tvättar hojen ganska ofta är det inga problem. Gummirester, olja etc rinner av som vatten på en gås med rätt avfettning.WestW skrev:Köp den svarta direkt istället. Hur tror du den vita kommer se ut efter 1000mil? Jo den kommer vara svart av däcksrester, avgasrök, asfaltskladd, kedjespray m.m
Är du poser ta den vita, snyggast men minst praktisk![]()
Skulle gärna ha med systemet men nästan 8.000:- har jag ingen lust att betala. Om det blir aktuellt med köp så tar jag modellen utan system och den kostar 2.000:- nånting. Vore skönt att få bort den egengjorda nummerskylt- och blinkershållaren.MostWanted_NKPG skrev:lacka den där undertailen kostar inte skjortan och är det bara undertailen du är ute efter eller är det systemet??
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |