Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
B1 skrev:Jag orkar inte läsa igenom alla miljoner sidor... kan nån ge mej adressen till SH Servern, och ett ev lösenord...?
...Snällllllllaa...?
Dum fråga...abstruse skrev:Några som är på ikväll?

true trueNisse Järnet skrev:Dum fråga...![]()
jävligt konstigt det där. jag sitter på Telia 0,5Mbit.. kan ladda ner från DC som tankar i typ 45-50, men min ping ligger ändå på stadiga 15-25, 30(max).. fettabstruse skrev:Må du smittas av min ping.![]()
Hehe fan jag har ju typ lägst ping, du kan ju maila över ett par pings hit! Kan ju tom ha igång DC utan problemabstruse skrev:Må du smittas av min ping.![]()
o mitt felinställda sikte..abstruse skrev:Må du smittas av min ping.![]()


ALLA PÅ ABSTRUSE!!!!abstruse skrev:Ge f*n i att skjuta mig ikväll, jag är inte på humör för det...![]()
MikkE skrev:ALLA PÅ ABSTRUSE!!!!
*muttermummel* han sitter ju redan i husarrest med nerdragna persienner och stängda dörrar. dock med 8Mbit lina... jag tror vi har ett problem här...abstruse skrev:Som vanligt då...*muttermummel*
Kan ni inte hoppa på Tjoffe istället? Han kan ju åtminstone skilja på bak och fram på Colten. Dessutom tycker jag Nisse borde sättas i husarrest någonstans där solen inte skiner. Med modem.
Farbror MikkE ska ta hand om dig nu serru, jag börjar bli lite hetare nu HAHAHAHabstruse skrev:Som vanligt då...*muttermummel*
Kan ni inte hoppa på Tjoffe istället? Han kan ju åtminstone skilja på bak och fram på Colten. Dessutom tycker jag Nisse borde sättas i husarrest någonstans där solen inte skiner. Med modem.
Nja, dörrarna är öpnna och dom persiska iennerna har inte varit nere på hur länge som helst nu! Gör om gör rättMikkE skrev:han sitter ju redan i husarrest med nerdragna persienner och stängda dörrar. dock med 8Mbit lina... jag tror vi har ett problem här...![]()
då gör vi såhär abs. du får gå bakom min rygg och skydda dig lite så att du inte gör illa dig![]()
Farbror MikkE ska ta hand om dig nu serru, jag börjar bli lite hetare nu
![]()

Nisse Järnet skrev:Den här bjuder jag på Abs! 8:e Juni 2003Det var tider det!
Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...