Buddah
Speedster #46
Yepp, tänker en svart ganska bred rand rätt över tanken o så har jag köpt nya Hondamärken oxå. Skulle kunna tänka mig såna där knästöd också, har du satt dit dina efteråt eller satt de på orginal?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kul! Just nu har jag extrem tidsbrist, så det händer inte mycke här. Va gäller fiddyfiltret så gick det ganska smärtfritt att byta och jag har provstartat och den verkar gå bra förutom lite avgassmällar som jag inte hunnit utreda. Just nu har jag som du ser lite el-problem vilket suger! Tanken är att fortsätta snarast. Kul att följa ditt bygge! lycka tillHojta om du undrar över ngt
![]()
Tjena! Tänkte höra lite med dig hur vart du gömde säkringsplattan och batteriet när du tog bort luftburken? Finns inte så mycket kabellängd att spela med vad jag sett där.
Kul med ett till trackerbygge! Här kommer min tracker, kanske kan ge lite inspiration. Dock inte 100 färdig än. Före och efter!
orginalprylarna till den där hojen borde du kunna få en fet slant för om du e-bayar dom i tex usa eller australien, hade en sån där xt för ett par år sedan och besökte advrider.com rätt ofta, var många som ville originalrenovera over thereKul med ett till trackerbygge!Här kommer min tracker, kanske kan ge lite inspiration. Dock inte 100 färdig än. Före och efterView attachment 376824
Kul med ett till trackerbygge!Här kommer min tracker, kanske kan ge lite inspiration. Dock inte 100 färdig än. Före och efterView attachment 376824
![]() |
Dags att boka in Gotland Ring!
Upplev magiska Gotland Ring... |
![]() |
Öppet hus på Rapido MCK Stockholm
Lördag den 17 maj bjuds det... |
![]() |
Yamaha TRACER 7 & TRACER 7 GT 2025
Yamahas TRACER 7 och TRACER... |
![]() |
Nya Yamaha Tracer 7 och Tracer 7 GT
Yamaha har presenterat 2025... |
![]() |
Full fart på Bike Trollhättan-dagarna
Just nu har portarna öppnat... |
![]() |
MV Agusta inför fem års garanti
MV Agusta tar ett nytt steg... |
![]() |
MV Agusta förlänger garantin till fem år
Italienska motorcykeltillve... |
Bilprovningen: Motorcyklar överlag i gott skick
Foto: Bilprovningen Nu ä... |
|
![]() |
Färre döda i vägtrafiken
Foto: Jacob Sjöman, Transpo... |
![]() |
Idag inleds nationella potthålsveckan
I år äger Nationella Potthå... |