Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
denna tråd måste ju vara ett skämt....
HAHAHAHA smiley va ju priceless

Är det bättre PR att sitta och köra samma vägsträcka fram & tillbaka en hel helg för att kanske kanske kanske få hamna på en fräsig bild som sen visas här på SH, är det bättre PR tycker du?Sätter en full tank på att lyckopinnen din mellan bena blev helt till sig när du såg din möjlighet att skaffa en jättetuff avatar..
Sen anser jag att jag bidrar med grym PR för oss outlaws! Ni töntar som bara sitter och åker Bulten fram & tillbaka så sakta att ni håller på att trilla omkull i fotokurvan är dålig PR, ni skämmer ju ut alla som köper en snabb hoj, folk tror ju att dom kan bjuda upp till race i en vanlig Volvo så jefla illa som vissa av er andra kör. Köp en segelbåt eller nåt!
De måste få tro att de har en chans att fånga dig. Därför rekommenderar Pelle att du fäller ner passagerarfotpinnarna. Polisen ser detta, vet att din toppfart är löjeväckande, och kommer inom kort påbörja jakten.![]()

Snutjag får man väl bara om man fildelar nuförtiden. Något annat har dem väl inte kapacitet att ta tag i![]()

Prova att lägga dig bredvid snutbilen, och titta på dom och försök att få ögonkontakt, sedan tutar du och pekar finger![]()

Halmstad idag. Kommer in till stan, jag ligger. Killen kör rakt upp i häcken på en annan. Polisen hoppar ut och går snabbt fram till killen.... De verkar glömma mig och jag glider iväg, eller jag hade tur som hann vika av...
Men hur gick det för honom.... Ja det kommer jag nog inte få veta...![]()
Han kör en grön mc, ny, fast jag tror inte det e en kawa, ljuddämpare bak, svart.
Vi träffas ibland, och vet då vad som gäller...![]()
Fan vad kul det var idag!!!
Va inne en sväng vid medis. Hojen låter som fan o självklart ska snuten komma fram, men hade inge körkort på mig o skatten va inte betald.
Så jag drog på en gång jag såg dom, o jävlar vad det kan gå undan på götgatan!!!!
Dock var jag nära på o klippa nån jävla kärring som gick rakt ut i gatan vid ett övergånsställe.
Den nya regeln med att dom gående har företräde e ju världelös.
Snuten kom ikapp ett tag tills skanstull där jag kunde dra ifrån, men jäklar va kul det var....
?Får mig att tänka på den där gången då jag uiilade ifrån bängen utanför ett dagis och höll på och köra in i en hel skock ungar bara för att dagispersonalen hade dålig koll på ungjevlarna![]()
utlaw
De har ju tunnelvision så det skriker om det för fan! Man kan ju tro att de borde höra oss så mkt som kärringarna gnäller om olagliga slipons osv men icke!
kör med trimmad moppe genom stan och kör fucko-style så fåru garanterat snutjag![]()
men moppe är som en jävla snut magnet|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |