jpe70
Twinverkstan
Å inget så deprimerande som att se sig själv och konstatera att man inte gjorde som man borde gjort....inget så egotrippande som att se sig själv köra snyggt. ;-)

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Å inget så deprimerande som att se sig själv och konstatera att man inte gjorde som man borde gjort....inget så egotrippande som att se sig själv köra snyggt. ;-)
Å inget så deprimerande som att se sig själv och konstatera att man inte gjorde som man borde gjort![]()
För att jag är väldigt självkritisk![]()
![]()
För att jag är väldigt självkritisk![]()
![]()
Så fjantigt o skriva så bara... helt meningslöst.. skriv att du är nöjd istället ger ett seriösare intryck istället för att du "ber" om beröm.
Men så tycker ju jag då...
Så fjantigt o skriva så bara... helt meningslöst.. skriv att du är nöjd istället ger ett seriösare intryck istället för att du "ber" om beröm.
Men så tycker ju jag då...
lr så kan det vara så att man själv inte blir så nöjd för att man ser dom små sakerna. (det som fattas att man själv ska bli nöjd).
själv hoppas jag att någon dag som tar man det där kortet man bara känner att wooow denna är jag nöjd med det riktiga pow wow kortet.
heller inte nöjd med alla kort som jag tar men bara för det så betyder inte det att du som ser dig själv inte blir nöjd och glad.
sen är det inget som säger att man blir nöjd med ett par av 290 bilder mer lr mindre.
Nja han "ber" ju inte om beröm men om jag skulle vara nöjd med mina bilder så skulle jag inte utvecklas men det är ju jag det.
Ok .. jag ska sluta säga vad jag tycker .. trodde inte min egen åsikt skulle väcka sånt rabalder ..
Var väl lite väl hårt att säga att de var skruttiga men jag hade högre förväntningar på resultatet så därav blev de i mina ögin inte så bra. Inte svårare än så .. skönhet ligger i betraktarens ögon och jag fiskar inte beröm. Hoppas bara att de som ser sig själv på bild blir nöjda med resultatet genom sina ögon.
Alla är kritiker och det får man ta .. oavsett om det är visuellt eller det skrivna ordet![]()
Kul att se dig igen, Abbe. Kanon bra bilder. Sen att man själv inte gjorde så bra ifrån sig är ju inte ditt fel !!
Hur går det med VFR forum nu för tiden ?
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |