Beställ Sporthoj.com-tröja här!

Tack för infon Swedie :) De kommer väl helt enkelt när de kommer!
 
Men frågan är då, Swedie... om du inte vet när tröjorna blir klara och du VET att, trots att tryckeriet du anlitar ger dig en tidsrymd inom vilken tröjorna ska vara färdiga om du beställer dem vid en viss tidpunkt, informationen inte stämmer, varför anger du då öht en tid inom vilken tröjorna ska vara levererade efter sista beställningsdag? :va

Det är väl solklart att folk börjar fråga efter dem, när tiden gått, eller??? :confused:

Jag, för min del, hatar att få leveransen framskjuten på obestämd framtid. Det är jag säkert inte ensam om. :rolleyes:

Och du... inget att bli arg eller sur över, folk pyntar mycket pengar för tröjorna och gör samtidigt reklam för forumet när de använder dem, så lite information om hur beställningen forstkrider är inte av ondo! :)

Puss då! :angel
 
Jag skiter i vilket, bara jag fått min tröja den 7 juli när jag kommer hem från Italien och ska åka till Båstad en månad :tummenupp
 
YAY! :D Fick tröjan idag, snygg som tusan ju! Kunde nog dock haft en storlek större (XL istället för L)... men den töjs nog ut lite :)
Tack Swedie!
 
PenDragon skrev:
YAY! :D Fick tröjan idag, snygg som tusan ju! Kunde nog dock haft en storlek större (XL istället för L)... men den töjs nog ut lite :)
Tack Swedie!

Men vad i helvete säger du?
Swedie, var är min tröja? :D
 
Ehhh.....kan man beställa tröjor nu?..... :confused:
Vore ju coolt o ja e precis ny här så jag visste inte om denna beställning... :Bugar
 
Har inte hunnit skicka ut några fler tröjor. De som ska till Falkenberg eller Gotlandring som inväntar tröja kan höra av sig så ser jag till att ni får era tröjor.

Annars får ni vänta.
 
BusNicke skrev:
Ehhh.....kan man beställa tröjor nu?..... :confused:
Vore ju coolt o ja e precis ny här så jag visste inte om denna beställning... :Bugar
Så fort alla nuvarande tröjor är utskickade börjar jag ta emot beställningar igen (via ett formulär som jag lägger upp).
 
Swedie skrev:
Har inte hunnit skicka ut några fler tröjor. De som ska till Falkenberg eller Gotlandring som inväntar tröja kan höra av sig så ser jag till att ni får era tröjor.

Annars får ni vänta.


Du skickar inte nå mer tröjor imorgon eller? vi som inte fick idag.
 
Jag ska till Gotland nästa Torsdag, åker 11:20.........skulle vilja ha tröjan.......Please
 
Last edited:
Megatack för tröjan Swedie man :Bugar :Bugar :Bugar
 
hur mycket kostar tröjorna om man ska ha en långärmad???och va e det för storlekar?

M.V.H/Gabriel





Swedie skrev:
Ni som är intresserade av att köpa en Sporthoj.com-tröja vänligen besök:
http://www.sporthoj.com/troja.php

Fyll i formuläret och skicka in och betala. Det är allt.

Som vanligt kommer det ta ett tag för leverans. Så ÄR det bara, inget jag kan göra nått åt direkt. Jag kommer inte trycka upp tröjor som inte är betalda!

Jag kommer troligen låta det gå cirka 2 veckor för att ta upp orders. Sen tar jag bort möjligheten att lägga orders. Efter det tillåter jag max 2-3 dagar att gå innan betalningar ska vara inne så att ordern kan gå till tryckeriet. Tryckeriet har i sig en väntetid på uppåt 1-2 veckor. Så det tar alltså troligen 1 månad innan du har tröjan i din brevlåda! Skriver detta för att undvika att jag bli överöst med frågor. ;)

Såhär ser tröjan ut i taskig Photoshop-mek.
trojja.gif


Folk med egna tröjor får gärna lägga upp sina bilder här.
 
Jag har lite problem att ta mig till ställen just nu och även packetering av tröjor kommer ta tid. Så behöver iaf ett par dagar till att skicka ut tröjorna.

Ska göra så gott jag kan iaf!

/läs i Roadracingforumet ang. min krasch. Danke.
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top