Bella_båge
Ny medlem
Hur lägger jag upp en sån där , tror det heter avatar?
Funkar inte hur jag än gör asså.
Funkar inte hur jag än gör asså.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
http://www.sporthoj.com/forum/profile.php?do=editavatarBella_båge skrev:2120250Hur lägger jag upp en sån där , tror det heter avatar?
Funkar inte hur jag än gör asså.![]()
morlock skrev:2120260http://www.sporthoj.com/forum/profile.php?do=editavatar
OBS! Max storlek på din profilbild får vara 133 x 133 pixlar eller 35.2 KB (vilken som nu är minst).

Bella_båge skrev:2120901Tack...Men hur gör jag bilden mindre då asså??![]()
korvgubbe skrev:2120952photoshop är ett bra verktyg.. Finns andra enklare program iofs...
Bella_båge skrev:2120901Tack...Men hur gör jag bilden mindre då asså??![]()
Jonathan skrev:2120961IRfanview bland annat.
Hmm, kanske dum fråga, men du är alltså ett år äldre än mig, äger en R1 och är tjej![]()
Nu tror jag inte på något sätt att tjejer är sämre mc-förare än killar. Men det hela verkar orimligt.
Prove me wrong.

Släng upp bilden här så kan jag fixa den åt dig!Bella_båge skrev:2123642Varför är det orimligt? Man har ju snälla päron som själva är intresserade och vill att sina ungar ska ha det bästa![]()
Bella_båge skrev:2123642Varför är det orimligt? Man har ju snälla päron som själva är intresserade och vill att sina ungar ska ha det bästa![]()
Bella_båge skrev:2123642Varför är det orimligt? Man har ju snälla päron som själva är intresserade och vill att sina ungar ska ha det bästa![]()
Klabbe85 skrev:2123915Släng upp en bild nu så man ser hur du ser ut!![]()
Kapten Blåskägg skrev:2123686Då kanske en onsdagskörning smakar bra, 1800 från Sollentuna nästa vecka![]()

Bella_båge skrev:2124804haha vill du se hurjag ser ut
Det tycker jag faktist låter som en mycket bra idé![]()

Bella_båge skrev:Det tycker jag faktist låter som en mycket bra idé![]()

A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...