Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Lurch skrev:Provar igen:
Ska ni fota nåt? Vore kul med en skiva även detta år!
.
Lurch skrev:Satt och kollade på bilderna från 2003, Grusbus var visst ut i spenaten en sväng, eller han kanske bara provade ett annat spårval...![]()
.
20. ChrilleR1jesseboy skrev:1.Leffe75
2.RJ
3.Mell
4.Anna E
5.Knutten (betalt)
6.Kawarider (betalt)
7.WindDrifter (betalt)
8.Marina H
9.obruT (betalt)
10.Lars_Jo (betalt)
11.Ponny
12. Marcus N (betalt)
13. zz
14. ake1100 (betalt)
15. Lurch
16. An3Azz (betalt)
17. Grusbuse
18. OlleR (betalt)
19. Jesseboy
Vee-twn skrev:Om man kommer förbi på lördag och upptäcker att man har 400 kr över, får man åka bana då??
cbjorkman skrev:Sorry missade din fråga innan. Det blir tyvärr ingen skiva med bilder i år. Fotas kommer det säkert att göras ändå men inte i samma utsträckning. Blir bilder för hemsidan (vill du ha dom går det säkert å ordna).
Hm, jag har betalat... Olof Eriksson. (Tror jag skrev "Olof "OlleR" Eriksson" på meddelandefältet)Suzukiman skrev:Listan ser nu ut så här.
Kawarider skrev:Nån fler som ska åka hoj ner på lördagmorron? Alla ska väl inte sitta och åka bil ner eller är ni morrontrötta och kör ner på fredagkväll? Borde vara rätt lugnt i trafiken så att det räcker att åka vid 5 halv-6. Är väl runt 20 mil eller nåt ner till banan, så 2,5 timmar med tankning torde väl räcka.
Heter uppfriskande inte kall!Mell skrev:Jag åker ner fredag kväll, skönt med lite sovmorgon istället för att harva ner en kall lördagmorgon.
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...