bakhjul, vicken hoj?

Almspang

Ny medlem
Gick med
2 Jul 2004
Ort
Norrköping
Hoj
KTM LC4 640 -02
Vet inte riktigt vart ja skulle lägga denna fråga men ni som kör motard åker ju offtast på ett hjul :tomten Jag tänkte köpa mej en liten billigare skit hoj för ja vill inte klota med min hoj..vikken tycker ni då är bäst att lära sig på?
 
du har ju en guld hoj att lära dig slanga på! du får slå över bra hårt och många gånger innan du är uppe i stålarna som du får ge för en skit hoj! lär dig på den du har och ta det bara lungt så slipper du slå över oxå!
 
Ska testa söka...

Jo ja vet men ja hade lite funderar på att köra lite offroad i skogen med..så då tänkte ja om man kunde hitta någon som va bra på båda :P
 
Ge dig!! Håller helt fullt med mcbudet, där har du en perfekt hoj att slanga å "klota" med.. Spara stålar istället och träna på din 640 vettja.. Om du vill köra i skogen oxå, gå å handla ett par begagnad crosshjul, dom kostar låååångt under vad en billigare bra "bakhjulsoffroad" hoj kostar.. Där har du två hoj i en..

KÖR PÅ säger jag bara..

MVH Macke
 
*/ ?>
Nyheter
Gotland Ring Bike Week 2026, Early Bird erbjudande!

Den 3-5 juli slår vi upp po...

Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!

Boka din plats på Gotland R...

Förarkurser på Nürburgring

Nu är datumen för båda föra...

Brembo presenterar TrackTribe

Brembo presenterar TrackTri...

21/12 är sista dagen beställning av Katalogen 2026

Stora Motorcykelkatalogen 2...

Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!

Packa hojen, damma av hjälm...

Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!

Packa hojen, damma av hjälm...

Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?

Rykten om nya klassiska Duc...

Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?

Rykten om nya klassiska Duc...

Back
Top