Anmäla A-totp 1/10?

Robban #42 NSB

Ny medlem
Gick med
9 Mar 2003
Ort
Alingsås
Hoj
R1-03, RM 250 -00, mini-moto
Nån som vet vart man skall skicka anmälan till A-torp, efter bytet av arrangörsklubb? Inte till det fax.nr som angivits iallafall, det svarar npgon stackare i telefon där varje gång jag försöker faxa :huvet
 
Robban #42 NSB skrev:
Nån som vet vart man skall skicka anmälan till A-torp, efter bytet av arrangörsklubb? Inte till det fax.nr som angivits iallafall, det svarar npgon stackare i telefon där varje gång jag försöker faxa :huvet

Falkenberg har tagit över ansvaret för den tävlingen.
Ring falkenbergs motorklubb.
 
Det är ingen idé att ringa till ARC för det är ingen där. Hon tycker det är för jobbigt att sitta där, antagligen, så hon arbetar hemifrån. E-post är det enda som kan tänkas fungera... :va

Från ARC:s hemsida:
ERF MC

051001-051001
ARC har blivit ifråntagen denna deltävling i ERF serien. Tävlingen kommer att arrangeras av Falkenbergs Motorklubb på Scandinavian Raceway.

Förare som betalt in startavgiften till ARC ombedes maila över namn, startnummer och betalningsdag till kansliet på kansliet@arc.nu. Bifoga även Banknummer inklusive ´Clearingnummer och bank där pengarna önskas återbetalas till.



Denna artikeln är skriven av Johan Wernvik den 2005-03-25 00:15:00.
Kommentarer angående ovanstående mailas till johan.wernvik@swipnet.se
 
Last edited:
Skicka ett mail till bil@erf.nu då
Dessutom står numret till FMK i tilläggsreglerna. Men här kommer det :)
0346-19033

Förresten stog det på www.erf.nu att sista anmälningsdag var igår... :( Men ring till Hans Brånalt på 070-6562619efter kl 20 står det OCKSÅ i tilläggsreglerna. Läser ni aldrig dom? :rolleyes:
 
Last edited:
Nyheter
BMW F 450 RR 2027

A2-sporthoj med winglets – ...

Ducati Panigale V4 2027

Mer effekt, ny ram och Fact...

Aprilia skriver historia

Fyra Aprilia i topp fyra. S...

Wunderlich-skydd för BMW F 450 GS

Wunderlich lanserar tre sky...

Finslipning av Ducati-crossarna till 2027

Pressrelease, Borgo Panigal...

Nytt i MotoGP till 2027

MotoGP inför nytt helgforma...

Fyra nya Triumph-modeller

En helt ny Bonneville T40, ...

Seriösa mc-kläder till bra pris

Raven Moravia TX Air+: Seri...

Márquez obeveklig i Misano

Misano gav Márquez hans fem...

Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Back
Top