Akut hjälp sökes! Hoj till hem och villa mässan

Chippen

wwhhaa pttsssiii wwhhaa pttssiii whhaaaa
Gick med
4 Jan 2005
Ort
Strängnäs
Hoj
Turbo Gixxer
rfb http://www.sporthoj.com/forum/member.php?action=getinfo&u=24398 här på forumet behöver akut hjälp att hitta en gammal 60-70-80 tals hoj till en monter på Hem och villa mässan nu i helgen på Älvsjö mässan, ersättning utlovas, hojen kommer att stå i en monter uppbyggt som ett gammalt garage, och ska inte vara topp skick utan i vanligt bruks skick, så har ni en gammal hoj hör av er till rfb (Tobias) på tel 0704805973 så fort som möjligt!
 
CHIPPEN_no1 skrev:
2550753 rfb http://www.sporthoj.com/forum/member.php?action=getinfo&u=24398 här på forumet behöver akut hjälp att hitta en gammal 60-70-80 tals hoj till en monter på Hem och villa mässan nu i helgen på Älvsjö mässan, ersättning utlovas, hojen kommer att stå i en monter uppbyggt som ett gammalt garage, och ska inte vara topp skick utan i vanligt bruks skick, så har ni en gammal hoj hör av er till rfb (Tobias) på tel 0704805973 så fort som möjligt!
Vad sägs om en mogen XT 250 -81a?
 
Ring Tobias! Var är alla slit o släng pendlar hojar när man behöver dom? kom igen nu!!!
 
Vi har en SÄRNA på vårat forum som brukar fladdra runt på skithojar, kolla med honom. Mike heter han:tummenupp
 
Tobias har inte tid att kolla in här därför bad han mig lägga in en tråd, så vet ni nån hoj ring direkt till han och tipsa, ersättning fås.
 
Problemet är Löst! hoj är hittad, så nu kan tråden stängas.

Tack Sporthoj!
 
Nyheter
Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Shelby Turner, klar för GGN

Pressmeddelande 2026-08-05F...

Premiär för Östgöta Dundret

Under 1940 talet var Finspå...

Ny 500-kubiks retro från Honda

Efter rykten om en ny retro...

Ny 500-kubiks retro från Honda

Efter rykten om en ny retro...

Ny 500-kubiks retro från Honda

Efter rykten om en ny retro...

Back
Top