125:a åkare död.

mejje

Ny medlem
Gick med
19 Oct 2005
Ort
c",) Timrå
Hoj
Cbr600f med ubergula fälgar mohaha
är det jag som är seg eller vet ni inte om det än... hörde av en kille att en 125:a åkare har kört ihjäl sig och som är medlem här på SH.

om det nu är sant så känns det förjävligt med andra ord.. namnet på killen var nått med krollrobban eller nått dylikt, har en sådan tråd eller nyhet varit öppe redan så ber jag om ursäkt i och med att det var ett tag sedan jag var vid datan men men.

Rip om det nu är sant :död
 
1? I år har 3 st som va hyffsat mkt på 125 forumet dött. (2 körde iof tunghoj men det va inte det som orsakade det)

Fyfan :(
 
jupp det, brukar hänga mest på Moppenet forum vilket jag personligen tycker är bästa forumet. Han var också medlem där, viste inte vem killen var. Men många visste tydligen det.
Iaf väldigt tråkigt :/
 
alltid tråkigt när nån dör på mc, då får man sig en reäll(stavning) tankeställare, ioförsig med bil och så också, menmen.
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top