J-Bone
Ny medlem
Davo skrev:Jag letade som f*n där igår men hittade ingen hugger alls, det var bara en tanke att dom borde ju kunna ta hem en eftersom dom ändå säljer Extreme´s undertray´s. Jag har tänkt att ringa dom och höra eftersom jag också vill ha en hugger, ska se om jag hinner idag efter jobbet.
Koolers! Håll oss uppdaterade.
men kanske hade han en dålig dag? Jag tror att Rhencullen är bäst och grabbar, pappsen har tittat endel
. Det fina med eurobike är att du kan placera skylten vart som helst. Ca 4 veckor till leverans, orginal färgen är glasfibervitt så du kan ju lacka själv om du vill, jag köper min helt klar. Vad tror du om en i gult, du vet väl hur -00 ser ut innan du svarar
) också. Isåfall är det klart snyggast med en svart tray också. Det ska vara samma färg på trayen som det är där skarven mot vanliga lacken blir om du förstår vad jag menar.