Återpresentation

MissHelly

Ny medlem
Gick med
6 Aug 2007
Ort
Södermalm
Hoj
ingen än så länge...
Det var så länge sedan jag loggade in, och skapade sidan. Så tänkte presentera mig på nytt.
Är en rätt slampig stockholmstjej med vad människor skulle säga normalt stora bröst som söker sällskap.
Jag är inte mycket för avancerat sex så det räcker att du på tre sekunder kan byta från ställningen missionären till spanska stolen och därifrån till sextionian.
Jag bor i en smutsig lägenhet på Söder men kan flytta om du har större än 87 kvadrat och har eget företag som omsätter minst 10 miljoner per år. Mitt drömjobb är hemmafru utan barn men med rätt många djur. Observera att du ska gilla att sova på soffan eftersom jag redan har en sovkamrat i form av en dregglig hårig tjej.

Jag letar efter män, inte metrosexuella fjollor utan riktiga män som dödar drakar och kan minst två Björn Rosenström låtar utantill. Ditt tredagarsstubb skall räcka ned till knäna och du ska svära och gärna ha suttit i fängelset. Du skall gilla att diska, städa och tvätta eller åtminstone tycka om att betala någon som gör det. Ålder spelar inte så stor roll så länge det blir ungt om man tar åldern delat med penisens storlek, utseende spelar inte heller någon roll så länge vi kan tapetsera upp real madrids målvakt Casilla's posters på väggarna.

Skicka pm om du känner igen dig i beskrivningen.
 
Wtf

Huh?!

För många drinkar ikväll kankse?

Kanske inte med tanke på stavningen..

I vilket fall, ha en trevlig kväll!
 
Last edited:
Hmpf!

Jag är allt utom det du söker :(. Dock gillar jag slampiga stockholmstjejer med normalt stora bröst :tummenupp
 
reggad för snart ett år sen, what an entrance om jag får säga det, tog det dig nästan ett helt år att fundera ut på vilket sätt du skulle presentera dig:va halva sporthojsskaran sitter redan på dass å runkar samt drömmer att få lägga satsen på din haka:gnissla välkommen:huvet
 
reggad för snart ett år sen, what an entrance om jag får säga det, tog det dig nästan ett helt år att fundera ut på vilket sätt du skulle presentera dig:va halva sporthojsskaran sitter redan på dass å runkar samt drömmer att få lägga satsen på din haka:gnissla välkommen:huvet

Åh, det låter spännande. :) Hoppas någon av dem har skägget i rätt längd.
 
289 kr för Golden Shower, tar Visa också. Dans show och en påse från fiskdammen ingår.


å jag tar 200 för att lära dig hur du ska stava, då blir det ju inte så mkt över till din pimp:huvet
 
å jag tar 200 för att lära dig hur du ska stava, då blir det ju inte så mkt över till din pimp:huvet

Det behövs inte kära du. En skillnad i engelskan är att de särskriver. Men jag får tacka för erbjudandet. Skall lägga det på minnet för eventuella framtida behov.
 
Nyheter
Nicky Hayden-specialversion – såld för 2,5 miljoner

En exklusiv motorcykel med ...

BMW Motorrad Vision CE

På IAA Mobility 2025-mässan...

Höstrusch för våra fotografer

Inte bara sommarmånaderna, ...

Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär

Efter nästan två decennier ...

Yamaha debuterar med V4 i MotoGP

Yamaha har meddelat att för...

Hojmys i Ugglans Park

Ända sedan början av 90-tal...

MC-mässan 2026

MC-Mässan är tillbaka 23–25...

Bike kör Stark Varg EX!

Under hösten kommer Bike gö...

Customhoj Bike Show 2026

Den 23 till 25 januari körs...

Racing på Kjula Dragway till helgen

Den kommande helgen (23-24 ...

Back
Top