Åka-tråden!

Tack alla för idag, några nya ansikten även denne gång för min del vilket är riktigt kul. Sen att det var ett par medtrafikanter och en gris (mitt på vägen :eek:) som förstörde stämningen på väg hem, var ju en annan sak..

.. btw, vilka jäääLa pöök de fanns faan. Synd man inte hade nått att BöÖöRna med vid dessa tillfällen... kanske skulle fått nått med sig hem då :tuttar..... :D

// Linus :rolleyes:
 
Ja tack för idag och ett trevligt gäng och roligt med nya ansikten. Men jag hade något i bakspegeln hela vägen till statoil i Manntorp som jag INTE gillade. Fast det var ju trevligt att glida lite också. Nu åker en go kall öl fram FREDAG :yoparty
 
Tack för en trevlig tur allesammans :D
Kul att en till från norrköping dök upp.
 
Ni får järna hålla MC polisen i Linköping :D

För de kan jag inte få av mig om de kommer efter. :mad:

Trodde någon av er åkte KTM idag. Följde efter men det tog ett tag att komma ikapp då jag låg bakom en bil. Men sen skulle jag ut på 32:an och då var det ju en moppe !!!!!!!! :huvet

Roligt att vara snabbare än någon iallafall :tungan
 
Ser fram emot en guidning i dina delar :) Tror säkert att det är några som intresserade .


Körde med ett gäng lite mer åt norrköpingshållet, en riktigt fin rutt tycker jag. Linköping-söderköping-stegeborg-ö husby (tror jag)-norrköping-linköping. Kanske kan ta den rutten snart igen?
 
Mötte en hel hög hojar i motala igår kväll,jag körde från centrum mot vadstena hållet när ni(?) kom åkande mot centrum,jag vände efter ett par rödljus men jag fick inte span på er efter det tyvärr.
 
:)
Mötte en hel hög hojar i motala igår kväll,jag körde från centrum mot vadstena hållet när ni(?) kom åkande mot centrum,jag vände efter ett par rödljus men jag fick inte span på er efter det tyvärr.

Vi körde dessvärre inte den vägen utan genom Skänninge från Vadstena.. :)
 
*/ ?>
Nyheter
Katalogen börjar ta form!

Stora Motorcykelkatalogen 2...

KTM och Husqvarna återkallelser

Pressreleaser från KTM och ...

Provkörning pågår: KTM 1390 Super Adventure S EVO

Vulkanen Teide vakar över o...

Äventyr i Algeriet

I januari åker Allt om MC t...

Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO

I ett maffigt bergsområde, ...

Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO

I ett maffigt bergsområde, ...

Lite fler live foton på KTM 1390 Super Adventure S EVO!

Direkt från Teneriffa! Förs...

CIAO ITALIEN!

Pressrelease från KTM: ...

Nu jobbar vi med Katalogen!

Idag startar vi det digra a...

Nu jobbar vi med Katalogen!

Idag startar vi det digra a...

Back
Top